reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

aninek bo nie ma jak u mamy na cycu zasnac ;) a tak na serio to pewnie warto byc tutaj wytrwalym i po kilku dniach mala sie do lozeczka przekona. tego Ci zycze :) nasz synek zaczyna marudzic w lozeczku jak mama z tata zaczynaja sie przytulac ;) maly zazdrosnik...
wiolkast dokladnie, po lewej porodowka, po prawej patologia, Ty wchodzisz drzwiami posrodku i skrecasz za nimi w lewo. pierwsze drzwi - to wlasnie poradnia i ktg :)
 
reklama
betina79 byłam tam na "Bezpieczny Maluch" :) ja z dużym brzuchem i koleżanką która rozważała czy robić test czy nie robić i już teraz wiemy będzie miała dwa dzidziusie

swoją drogą muszę jej ten wątek pokazać bo będzie szukała lekarza z żeromskiego który w medicover przyjmuje i poprowadzi ciążę bliźniaczą-podpowiecie?

najbliższe warsztaty dla mam albo kobiet w ciąży to:
Informacje

myślę ze tak jak na "Bezpieczny Maluch" większość "wykładów" to będą reklamy konkretnych firm ale przy okazji może uda się coś nowego usłyszeć (dla mnie która już mam dzieciaczka) i jakieś prezenty dostać/wylosować...
 
Ostatnia edycja:
Ja piję herbatkę hip dla dzieci raz dziennie rozpuszczam kopiatą łyżeczkę w 100 ml i piję...tak mi radziła moja położna i działa.
My jednak byłyśmy 1,5 h na spacerku i Mała ślicznie spała i się wywietrzyła:) Ona jednak lepiej mi sypia później w nocy nawet jak jest po spacerku. I ja też się dotleniłam więc jestem szczęśliwa:) Teraz leży sobie w łóżeczku ani myśli spać ale wierzga nogami i rękami i słucha pozytywki:)

wesolutka a udało CI się umówić na to usg bioderek?
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny:-) dawno mnie nie było,ale niestety choroba mnie rozłożyła....ból gardła,kaszel i do tego katar na maksa....:no:ta pogoda mnie wykończy....nawet nie mogę wyjść na spacer, a co dopiero kupować wyprawkę:angry: piję Prenatal syrop i zażywam Tantum Verde, bo lekarz zabronił mi cokolwiek innego....jestem załamana tym moim przeziębieniem....i totalnie uziemiona w domu:no: boję się o dzidzię, czy moja choroba jej nie zaszkodzi:wściekła/y: Jak chciałabym już wyzdrowieć i mieć córcię po tej stronie.....
 
aninek sciagam bo Ola tak poobgryzala mi brodawki ze mam dziury :/ Tzn. dzisiaj odstawilam laktator i probuje wrocic tylko do piersi bo mam wrażenie ze Młoda zaczyna się rozleniwiać. I karmimy się na żądanie także biegam co godzinę z cycem. Niestety z jednej piersi musi jesc przez nakladke co niezbyt jej sie podoba ale dajemy rade. Zobaczymy czy to pomoze tez do wzdec jak mniej je a czesciej.
Aninek dzieci w tym wieku potrzebuja bliskosci i moze Natalka jest takim tulisiem :) Nasza Ola przesypia 5 razy w lozeczku, a 3 razy zasypia przy nas, potem ja przekladamy. I mamy to samo przy piersi śpi a jak się ją odkłada to się budzi. Ale wtedy melodyjka z karuzelki i zasypia :) Czasem pomaga też zmiana pozycji, nie chce leżeć na boku i się wierci a odwrci się na plecki i zasypia.
Katerinka_2 ja nie wiem czy w medicoverze przyjmuje ktorykolwiek z lekarzy pracujacych w zeromskim. Moja ciaze w Medicoverze prowadzil dr. Kszyk (z Kopernika) i mogę z czystym sumieniem polecić.
Oczekujaca dzieki za namiar ale jak tam zadzownilam to Pani spytala od kogo mam skierowanie, jak powiedzialam ze od dr. barnaś to powiedziała że ta pani doktor nie moze wystawic skierowania bo ja zna bo kiedys razem pracowaly. Takze w srode mam wizyte u pediatry to podptam. Ale powoli nastawiam sie ze pojdziemy prywatnie :/
 
swoją drogą muszę jej ten wątek pokazać bo będzie szukała lekarza z żeromskiego który w medicover przyjmuje i poprowadzi ciążę bliźniaczą-podpowiecie?

Katerinka jakiś czas temu pytalam sie na forum właśnie o lekarza z Żeromskiego który przyjmuje w Medicoverze, ale z tego co sie orientuje nie ma takiego (chyba że coś się zmieniło w między czasie).

Z Medicovera szczerze mogę polecić dr Kacprzak (pracuje na Ujastku). Co prawda mojej ciąży nie prowadzi, bo niestety nie przyjmuje w placowce na Bora-Komorowskiego, ale byłam u niej na wizycie i jest niesamowicie solidna kobieta. Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem który taaaki wywiad z pacjentem przeprowadza. W kolejce poza mną były same brzuszate co oznaczą ze sporo ciąż prowadzi. Niestety kolejki do niej niemiłosiernie długie były :|, że już o ponad godzinnym opóźnieniu nie wspomnę...

2 albo 3 dziewczyny z tego forum do dr Kszyka chodzą i chyba są zadowolone, moją ciążę natomiast prowadzi dr Tomaszewska i też polecam. Tak czy inaczej rzaden z tych lekarzy o których pisze nie pracuje w Ż. a szkoda :(
 
Cześć dziewczyny:-) dawno mnie nie było,ale niestety choroba mnie rozłożyła....ból gardła,kaszel i do tego katar na maksa....:no:ta pogoda mnie wykończy....nawet nie mogę wyjść na spacer, a co dopiero kupować wyprawkę:angry: piję Prenatal syrop i zażywam Tantum Verde, bo lekarz zabronił mi cokolwiek innego....jestem załamana tym moim przeziębieniem....i totalnie uziemiona w domu:no: boję się o dzidzię, czy moja choroba jej nie zaszkodzi:wściekła/y: Jak chciałabym już wyzdrowieć i mieć córcię po tej stronie.....

Aisha sama niedawno przechodziłam chorobsko, wiec bardzo dobrze cię rozumiem. Dwa tygodnie dziadostwo mnie trzymało :baffled:. Mi bardzo pomagało picie ciepłego mleka z łyżką miodu i dodatkiem masełka :), przynajmniej lepiej mi się zasypiało, i syrop z cebuli i cukru. W ciągu dnia piłam też słabą herbate z miodem i cytryną.

Możesz spróbować, bo możliwe że odrobine ci pomoże, no i staraj się jeść duzo owocow i warzyw z wit. C.
 
Dziewczyny lekarz prowadzący nie musi być z Ż !!!!! Ja coś na ten temat wiem :sorry2: bo Mój niby pracuje a odwiedził mnie 2x na 6 dni które byłam ... a Pani doktor która odbierała poród co była w szpitalu na dyżurze mnie odwiedzała :-D czyli codziennie

Wesolutka ja też mam jednego zgryzionego :baffled: ale z nakładką troszkę się powyginam i daje radę najgorsze jest to pierwsze przystawienie zanim się przyssie ;-)
Oj potrzebuje ... co do przenoszenia ... nie dziękuję nie ryzykuje ;-) heheh dobrze że mamy duże łóżko :-)
Co do usg to kurcze lipa, u mnie w przychodni np mój pediatra robi ... Mamy się zgłosić po świętach :-)

Dziewczyny po ilu dniach dzwoniłyście po pesel ?
I co do macierzyńskiego czy on wpływa tak jak wypłata np 20 ? :-)

Aisha dużo zdrówka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
wesolutka skierowanie musi byc do poradni ortopedycznej(jesli chcesz na olszanskiej)lub poradni preluksacyjnej(jesli na aleji pokoju) i tyle nie ma znaczenia jaki lekarz wystawia...
 
Do góry