reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

ja1212 szkoła rodzenia w żeromskim jest za darmo i zdecydowanie polecam, chodziłam też prywtanie w Koalii oczywiście było miło itp ale jednak dla kogoś kto chce rodzić w tym szpitalu lepiej iść do tej konkretnie szkoły rodzenia i dzwoń wcześniej bo mają mało miejsc i ciężko się dostać, ja we wrześniu zapisywałam się na styczeń:baffled: co do wiadomości to wydaje mi sie, ze więcej się dowiedziałam w żeromskim no i można było też zwiedzić porodówkę więc naprawdę warto, na ćwiczenia nie chodziłam bo nie mogłam to nie powiem co i jak ale zajęcia teoretyczne polecam, zwłaszcza prowadzone przez Panią Jadzię :)

szpital oczywiście też polecam, co do ZZO to nie odpowiem bo od początku nie chciałam i wytrwałam w tym postanowieniu, ale myślę, że jeśli ktoś od początku mówi stanowczo, że chce to je dostanie tylko trzeba być stanowczym i tyle, oni wiedzą, że jak ktoś nie jest pewny to można tego uniknąć i szczerze powiedziawszy zgadzam się z tym, ale co kto woli :)
 
reklama
ja1212 potwierdzam, szkoła rodzenia jest za darmo i podobnie jak kolezanka zapisywałam sie we wrześniu na styczeń :-)- więc masz chyba jeszcze szanse sie załapać. Ja bym tam poszła nawet jakby były opłaty, było naprawdę bardzo ciekawie, ja juz mam sporą wiedzę na temat ciąży i dziecka ale dla męża wszytko było nowe i baaaardzo sobie chwalił zajęcia, do tego ćwiczenia, przyjmowanie pozycji porodowych i dużo rad odnosnie samego porodu w tym szpitalu ;-)
 
Ja mam termin na 9 marca, ale będę rodzić w Żeromskim 2 marca przez cc. Za tydzień mam wizytę (chyba przedostatnią) przed porodem (aaaaa!!!) i postaram się czegoś dowiedzieć (kiedy planują być po i ogólnie jak to wszystko będzie wyglądać). Lista rzeczy do zabrania jest kompletna, nie zapomnijmy tylko o 2 ciemnych ręcznikach :D Z tego co rozmawiałam z położną faktycznie mają ubranka dla dziecka, jeśli bardzo chcemy można zabrać coś swojego (ja awaryjnie na pewno wezmę), kosmetyki dla maluchów też mają swoje. Także elegancko. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku :)
Pozdrawiam!
 
Carmenka powodzenia!
Wczoraj położna mówiła że planowany termin otwarcia to 15.02 ale on sie juz tyle razy przesuwał że nie ma się co bardzo nastawiać tylko co jakis czas dopytywać.
Dla dziecka też wole wziąć swoje ubranka, każą mieć też 5 pieluch tetrowych, pampery i chusteczki. I pamietajcie o talerzu, kubku i sztućcach ;-)
 
Witam
Cieszę się, że trafiłam na ten wątek:-)
Ja będe rodzić przez cc 23 lub 24 lutego dowiem się w poniedziałek na wizycie u gin.
Może któras też ma taki termin?
Byłoby cudownie gdyby uporali się z tym remontem do 15 lutego:tak::tak:
 
Megami wez sobie talerz bo panie roznoszace posilki tak szybko zabieraja talerze ze czasami sniadania czy kolacji czlowiek nie moze zdazyc zjesc. Ja sobie przekladalam na swoj talerzyk i mialam spokoj przynajmniej.
 
Megami wez sobie talerz bo panie roznoszace posilki tak szybko zabieraja talerze ze czasami sniadania czy kolacji czlowiek nie moze zdazyc zjesc. Ja sobie przekladalam na swoj talerzyk i mialam spokoj przynajmniej.

:szok:

masakra, ale dobrze, że piszesz... :confused:
 
Dziękuje za info odnośnie szkoły rodzenia. i rzeczywiście zapisy już trwają na wrzesień. :-( teraz jeżeli ktoś zrezygnuje to jest szansa zapisu. pozdrawiam wszystkich:-)
 
reklama
A tak odnośnie posiłków- da się je zjeść? W sumie to tylko kilka dni. Ale moja teściowa wpadła na genialny pomysł dokarmiania mnie... ekhm... :baffled::szok:
 
Do góry