reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Witam
Ja chciałam zapytać czy w szpitalu Żeromskiego można dostać zzo?? i jeżeli tak to od czego to zależy?? każdy dostaje kto poprosi?? może trzeba zapłacić? :-)
 
reklama
Witam
Ja chciałam zapytać czy w szpitalu Żeromskiego można dostać zzo?? i jeżeli tak to od czego to zależy?? każdy dostaje kto poprosi?? może trzeba zapłacić? :-)

Jesli akurat jest dostepny anestezjolog to mozna, przynajmniej moja dobra kolezanka poprosila i dostala bez problemu. Trzeba tylko byc zdecydowanym i stanowczym ze na prawde chce sie to zzo.
 
3 tygodnie temu rodziła tam moja koleżanka z pracy. Z porodu jest bardzo zadowolona, z pobytu w szpitalu już trochę mniej.
Twierdzi że nie ma co się nastawiać na ZZO, gdyż będąc w szpitalu nie spotkała tam dziewczyny która chciała ZZO i je dostała.
Ona na samym początku porodu powiedziała że je chce, że ma wszystkie AKTUALNE badania. Najpier było za wcześnie na podanie, a potem położna powiedziała że już się nie opłaca podawać bo już poród będzie trwał bardzo krótko (trwał jeszcze 3,5h).
 
czesc dziewczyny:) ja mam termin na 3 marca i wlasnie dzis dzwonilam do zeromskiego (tam planuje rodzic) , ostatnio tez byłam ale nikt nie miał chwili bo akurat zamieszanie bylo straszne, pani powiedziała tylko zeby zadzwonic i wtedy sie wszystkiego dowiem. Noi po dzisiejszym telefonie dowiedziałam sie ze remont trwa bo coś poszło nie tak i musza jeszcze raz skrobac i malowac sciany wiec sie nawet sie nie nastawiam ze sie zalapie na "po remoncie". Co do znieczulenia pytalam i pani powiedziala ze jest dostepne za darmo. Tyle wiem. Czy któras z was ma tez termin na poczatek marca? :) Fajnie bylo by sie podzielic wrazeniami bo coraz bardziej sie przejmuje tym porodem a nie mam z kim pogadac. Pozdrawiam
 
earthquake ja też z terminem na początek marca a dokładnie 8 marca. Ale cały czas mam nadzieję, że skończą nim urodzę. Jeszcze miesiąc :eek: Oby!
 
Ja mam termin na początek kwietnia :-) Fajnie że jest ktoś kto też chce tam rodzic bo straszne pustki na tym wątku... Oby z tym remontem jakoś się w końcu uporali...
Co do zzo to nam na szkole rodzenia połozna powiedziała że mają ok 7 znieczuleń na 200 porodów :baffled: że niby to pacjentki się nie decydują, ale trzeba być świadomym że tam trudno dostac znieczulenie bo oni bardzo stawiaja na poród naturalny i potem na karmienie piersią.
 
Dziękuje za odpowiedzi odnośnie zzo. ja termin mam dopiero na lipiec to mam nadzieję że wtedy remont już na pewno będzie zakończony. :-) a czy szkoła rodzenia w Żeromskim jest fajnie prowadzona? bo słyszałam że do niektórych nie warto chodzić bo się człowiek nic nie dowie i szkoda czasu i pieniędzy. :-)
 
reklama
Jak masz termin na lipiec to już dzwoń zapytać kiedy mają kolejny cykl spotkań! Ja co prawda sama nie chodziłam, ale podobno fajna, darmowa. Tylko ciężko z terminami i miejscami. Może Julianna się wypowie więcej na ten temat :p

Swoją drogą, jak położna dobrze poród prowadzi, proponuje pozycje, masaże, prysznic itd to można się bez zzo obyć ;)
 
Do góry