reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Grigri !!!! My tu już obstawiamy, która następna w kolejce a tu taka wiadomość....;-) to trzymamy dalej kciuki :cool2:
 
reklama
GriGri nie może być! Więc dalej nie puszczam kciuków i mam nadzieję, że w ciągu najbliższych godzin postęp będzie.
Trzymaj się dzielnie!
 
No nieeeee.... Grigri :-), ja też się nie godzę :-p...

Eve, ja kupowałam to łóżeczko - odbiór osobisty w Krakowie:
Łóżeczko TYMON + Szuflada + GRYZAK JULIA 2 Lolek (2901997006) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i do tego materac u tego samego sprzedawcy, pościele też kupowałam na allegro, ale u Informacje o Użytkowniku -swiatmaluszka- i też jestem bardzo zadowolona :happy2:.
Ubranka możesz poprać i poprasować wcześniej... Ja robiłam to partiami z dwa miesiące temu, nie wiem, jak wyglądają Twoje zapasy, ale naraz może Ci być ciężko, szczególnie jeśli chodzi o stanie z żelazkiem przy desce :-).
A w ogóle, czy my nie mamy tego samego terminu przypadkiem ;-)...hihi
 
Grigri oby szybko wystąpiła konkretna akcja

ja do żeromskiego na ktg dopiero sie bede zapisywac na przyszly tyd. do tej pory robie u mojego gina.
a moze nie zdążę bo wcześniej sie cos wykluje ;)
 
Ojej Grigri ja już myślałam że Ty mamuśką jesteś...ale spokojnie spaceruj dużo po korytarzu to coś musi się wreszcie ruszyć...:-) już bardzo blisko jesteś:-)

wiecie że nie mam dla mojej córki ani jednej zabawki...już tyle razy sie przymierzałam do kupowania ale jakoś nic mi sie nie podoba...tak samo chcę kupić matę edukacyjną i też wszystkie są jakieś nie takie...

właśnie wyprałam moje ostatnie nabytki ze smyka:D mam nadzieję że niedługo urodzę bo jak nie to zbankrutujemy jak zacznę łazić po sklepach...a już cała szafa ciuszków.
Nie mam jeszcze wanienki i kosmetyków do kapieli...mąż będzie musiał kupić jak będę w szpitalu...zamówiłam sobie próbki z J&J ale idą już prawie miesiąc...ponoć do miesiąca mają przyjść więc może na dniach je dostanę...
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Kobietki za te łóżeczka!- rzeczywiście mają wszystkie atesty i regulacje , u nas dodatkowy wymóg to kółka przy łóżeczku, bo przypuszczam, że będę chciała Dzidzię mieć pod okiem więc będziemy wędrowały kuchnia- sypialnia.
Marcepanowa- ja rodzę 5 dni po Tobie i nie zamierzam ani dnia wcześniej :-D. Jakieś mam takie przeczucia, ze i tak urodzę później- całą ciąże byłam na jakiś lekach, więc mam większe szanse na przenoszenie niż na poród wczesny. Poza tym jeszcze trochę udzielam się zawodowo, i nie na wszystko znajduję czas. Niemniej jednak obiecałam sobie, że w przeciągu 3 tygodni zamknę całość zakupów (a wózek wybiorę i M kupi po porodzie już).
 
ojej, dziewczyny ja przez weekend nie sprawdzałam forum (a jest to pierwsza rzecz ktora robie pod odpaleniu laptoka) a tu 11 stron sie nazbierało!!

Grigri, ja myslalam jakies 3 strony temu ze ty juz szcześliwą mamuśka jestes a tu taka akcja :). Trzymam kciuki nadal w takim razie ;)

Bombek, strasznie sie ciesze ze wszystko dobrze po tym usg, cały weekend o Tobie myslałam i widze ze sie opłaciło :). Zdrwie synka najważniejsze :)

Rozia, a tobie to gratuluje córci!! Jak ma na imie (nie wiem czy nie pisałaś czy mi umkneło w natłoku stron do przeczytania:szok:).

Aninek, czytałam twoj post o braku seksu i checi na naleśniczki. Co do naleśniczków to mnie w czwartek taka ochota naszła ze nasmazylam i zjadłam z nutella i bananami (mniamniuśne i polecam), a jeszcze jak sie mascarpone je posmaruje to już wogóle niebo w gębie :). Co do seksu to i u mnie zaczął sie 3 tydzien posuchy, że się tak wyraże :|.Mam nadzieje ze na najblizszej wizycie ginka mi powie ze z moja długoscia szyjki wszystko Ok i radość do sypialni powróci ;-).

No to nadal trzymam kciuki za rodzace niebawem :-)
 
reklama
Pytanie do Oczekującej , bo się rozpędziłam:)Cześć z jakiej Olszy jesteś 1 czy 2 ,ja z 2 miałam bardzo fajną położną ratowała mi życie (w sprawach laktacji ) :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry