reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

ooooo widzicie tyle się czyta o tym a u mnie większość dziewczyn miała cc i ciężko im powiedzieć jak się podmywać etc po porodzie sn więc i ja dziś zakupię sobie taką wodą ...
a do szpitala mam spakowane 2 butelki 0.5l Żywca ;-)

Wiola co do halnego to bodajże w śr/czw jest pełnia i podobno dzieci tak lubią wychodzić ( tak było w przypadku obu ciąży mojej siostry) ;-)

Marcepanowa z tego co ja się orientuje macierzyński naliczają od dnia porodu czyli jak urodzisz 23.03 to od tego dnia zaczynają naliczać 20 tyg (tj 140 dni) + możesz jeszcze napisać do pracodawcy o dodatkowe 4 tyg, które Ci się należą .... nie wiem jak będzie po 18.03 bo tym się nie interesuje bo wiem że nie dotrwam do tej daty ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wesolutka nic się nie martw ;-) dziewczyny z drugiego forum mające podobne terminy do nas już porodziły ;-) nie mając skurczy, rozwarć tylko je wzięło więc może i tak będzie ;-)
Ja dziś wybieram się na jakieś zakupy ale bardziej leroy ciągnie mnie do ikei ale w weekendy tam jest masakra tłumowa :wściekła/y: a Mój samej nie chce mnie już puścić tak daleko samej autem ;/
 
ja juz po KTG, jakies skurcze cały czas są, ale nie imponujące
dostałam antybiotyk na tego paciorkowca ale mysle ze nie zdążę go skończyć juz..

Wesolutka mnie sie cos widzi ze my razem rodzic będziemy. Ja z usg tez mam termin na około 3 marca i kolejna wizyte u gina za 2 tyg
Oczekujaca potwierdzam, te przeceny w smyku byly fajne, sama troche pokupowałam jeszcze mimo ze teoretycznie mialam juz szlaban na zakupy ciuszkowe ;) A dzisiaj poszlam jeszcze do Bigi pierwszy raz, ale nic szczególnego nie znalazłam..
Marcepanowa nie wiem jak to z tym macierzynskim jest, myslalam ze liczy sie konkretnie od dnia porodu
aninek to czekamy na pełnie, a nóż coś się wtedy zacznie dziać :) A ikea odradzam w sb
 
hej, witam sie i ja z Wami

bylam rano na KTG dalej nic sie nie dzieje, jeden skurcz przez godzine byl :angry:

rozwarcie takie jak bylo na 3 cm i wiecej nic sie nie dzieje

za chwile bede sie czula jak domownik tej IP w zeromskim :-D
 
Rozia serdeczne gratulacje i pociechy z Córeczki :)
Dziewczyny trzymam kciuki, łatwych i jak najmniej bolesnych porodów- jak najszybciej;-)

A co do daty porodu bo rozmawiałyście o tym kilka stron temu to mi gin tez doliczyła te 7 dni od razu na pierwszej wizycie:tak:
 
Witam :) widze ze dalej jestesmy w komplecie :)) moi znajomi sie zmieja, ze Tatus niech idzie na piwo to Mloda na pewno sie wtedy urodzi :)
 
ja nawet wybrałam się wczoraj z mężem do kina, później długi spacer...i cisza ... :) ktoś tu wspominał że w środę będzie pełnia...także byle do środy... :-)
 
reklama
jeśli chodzi o szczepionki to póki co jestem średnio zorientowana :/ ale te obowiązkowe to będę szczepić tak jak to idzie według planu...a z tymi nieobowiązkowymi to jeszcze nie wiem...mam nadzieję że pediatra do którego zaczniemy chodzić coś doradzi w tej kwestii...
 
Do góry