reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
W piątek rozmawiałam z jedną z położnych z Żeromskiego i mówiła, że strasznie dużo dziewczyn chodzi na KTG a żadnej nie śpieszno na porodówkę :D Jak przyjdzie pełnia albo halnym powieje to ona sobie nie wyobraża co się będzie działo :D Wspominała jeszcze, ze bardzo dużo dziewczynek się rodzi od początku roku :D
Nie wiem jak się ta położna nazywa ale jest naprawdę przesympatyczna, jeśli wszystkie są takie to ja się oddaje w ciemno w ich ręce :D
 
I my w dwupaku ;-) hehehhehe
co do szczepień to ja zadecydowałam szczepić tylko podstawowymi, a pneumo lub meni to jak będzie szła do żłobka/przedszkola
 
Ja dzis byłam na ktg w szpitalu. Rozwarcie na 4cm akcji brak. Pojedyncze skurcze wyszly. Lekarz Powiedział ze mnie z takim rozwarciem do domu min puści no i wyladowalam na patologii. Eh mam nadzieje ze szybko ruszy.
 
Na szkole rodzenia nam położna mówiła, że babka miała 5 cm rozwarcia i nie pozwoliła się położyć w szpitalu chociaż też ją chcieli zostawić, oczywiście do tego cię nie namawiam, ale ostatnio mam wrażenie, że zbyt szybko zostawiają w szpitalu, ja bym nie chciała wolę siedzieć w domu i czekać na rozwój akcji:-)
 
4 cm to już poważne rozwarcie. Grigri trzymam kciuki. Pewnie już tulisz, albo zaraz będziesz tulić swoje Malenstwo :)
 
Tez wolalabym byc w domu ale nie było za bardzo wyboru. O 19 było kolejne ktg. Skurcze co 10-12 minut. Can't wait. Mąż właśnie pojechał do domu bo wizyty na patologii do 20. Jak coś bardziej sie zacznie dziać to będę po niego dzwonić dobrze ze mamy tak blisko.
 
reklama
Do góry