reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

reklama
dzięki szysza1 za rozwianie moich wątpliwości co do doktora bo już myślałam że chodzi o lekarza do którego chodzę i coś mi nie grało. Dobrze wiedzieć, żeby się do niego nie zapisywać :-)

 
Dziewczyny, czy zawsze po KTG bada ten dr Jarząbek czy jest on może w wyznaczone dni a tak to jeszcze inni lekarze dyżurują? Bo jak można go ominąć i iść w inny dzień to trzeba to wykorzystać
 
Dziewczyny,

To nie był Ordynator, tylko lekarz którego nazwisko wymieniłyście. Z tego co widziałam na harmonogramie, to on przyjmuje w kazdy czwartek w godzinach 8-14. Zdecydowanie nie polecam!!! A... ja byłam na godz. 8 samo badanie ktg w zasadzie załatwiłam od wejścia. Na wizyte konsultacyjna też długo nie czekałam. Przede mną były 4 dziewczyny, i weszłam po ok. 40 minutach, wiec moim zdaniem ekspresowo. Chyba lepiej przyjść rano... Wiecie co... umówiłam się znowu na kolejne ktg na czwartek, ale chyba ją odwołam i zmienię termin zeby tylko nie badał mnie ten jego mość. A mozecie mi polecic nazwisko lekarza ktory Was badał i byłyście zadowolone...
 
Paja, mam prośbę, jak będziesz jutro na ktg to sfotografuj dni i godziny w które przyjmują lekarze w ambulatorium ( tabliczka na drzwiach gabinetu 5- w środku poczekalni), bo wtedy sobie zadzwonię i zmienię termin wizyty. Tylko nie zapomnij, pleasee :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny, rodziłam w ujastku niecały rok temu i za jakieś 8 mcy chyba będę znowu rodzić (nie mam wątpliwości co do miejsca ale raczej do samego faktu-wynik jutro)

Widzę że wkradł się błąd w waszej rozmowie-sale porodowe owszem są 3 ale PRZEDporodowych jest 6. Wygląda to tak że do porodowej z 2 stron przylegają drzwi dwóch przedporodowych. Spokojnie, szalenie rzadko się zdarza (znam tylko ze słyszenia od kogoś przez kogoś ;-)) żeby brakło miejsca.

Owszem jest masówka, ale każda porodówka w Krakowie jest fabryką noworodków...
Ja tam byłam i na 90% będe znowu.
 
Do góry