reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

reklama
Dziewczyny a nie wiecie może na którą godzinę trzeb przyjść na ściąganie szwów po cesarce? Bo mam tam iść w środę i zapomniałam spytać na którą :)
 
Gratuluję Mamom :)

Dziewczyny, być może był tu już poruszany ten temat ale nie dam rady się przekopać przez 73 str, chodzi mi o cesarkę w Ujastku na tzw. życzenie
 
martensja, nimfii, adula, a wy już? :) mam wrażenie, że jestem tu sama!

ja juz, urodziłam 30 pazdziernika. jestem zachwycona szpitalem, położną ( nie wykupioną ) lekarzem i całym zespołem

szacunek za sprawne profesjonalne działanie !!!!!!

miałam gaz i ZZO

oksytocyne tez i lewatywe i naciecie , ale tylko dlatego że z małą było źle i musiałam ją natychmiast urodzic.
Nastepny poród mam obiecany bez nacinania ;-)

na sali porodowej rodziłam 10 minut, na przedporodowej parłam 2 razy, potem chyba 5 łącznie licząc z rodzeniem łożyska...
jutro napisze wiecej. piszcie pytania, odpowiem jak mała pozwoli . traz idziemy spać :tak:
 
Gratuluję Mamom :)

Dziewczyny, być może był tu już poruszany ten temat ale nie dam rady się przekopać przez 73 str, chodzi mi o cesarkę w Ujastku na tzw. życzenie

Skoro masz jeszcze 5miesiecy do porodu to może warto te 73 str przeczytać zeby zbędnych pytań nie mnożyć.

ank83 A jak wspominasz opiekę po cesarce? Kiedy dostałas dziecko? Pomagali je od razu przystawiać do piersi? Zostało z Tobą w pokoju??
A co do godziny zdjęcia szwów to pewnie rano, ale lepiej zadzwonić i się dokładnie dopytać :)
 
Ostatnia edycja:
oszczytko, ja jeszcze chodzę :confused:
właśnie jadę na 9 na ktg, zobaczymy co mi dzisiaj powiedzą. skurcze czuje co jakiś czas, raz mocniejsze raz słabsze ale ogólnie chodzę tip-topami :) krocze mnie boli już strasznie :)
najbardziej to bym chciała zostać na Ujastku :)
według usg 4D jestem po terminie 5 dni a według lekarza 2 dni :)
już mam stresa coraz większego :confused:
a Ty jak tam?
 
adula: ja miałam termin wg mojej Pani dr na przedwczoraj, ale moje cykle były zawsze regularnie co 30 dni a nie co 28 i nie wzięła tego pod uwagę. moim zdaniem termin przypada na dziś. nic się nie dzieje. krocze też mnie boli coraz bardziej, wczoraj na ktg miałam trzy spore skurcze. jutro idę na wizytę i kolejne ktg, i jak nic się nie wydarzy to pojadę na ktg na ujastek i zobaczymy już co mi tam powiedzą...rozumiem, że trzeba dzwonić na ten nr co jest podany na stronie do rejestracji i się po prostu umówić? co jest potrzebne? jakie dokumenty?
 
reklama
jutro idę na wizytę i kolejne ktg, i jak nic się nie wydarzy to pojadę na ktg na ujastek i zobaczymy już co mi tam powiedzą...rozumiem, że trzeba dzwonić na ten nr co jest podany na stronie do rejestracji i się po prostu umówić? co jest potrzebne? jakie dokumenty?

tak tam dzwoń po prostu. cierpliwie dzwoń bo czasem ciężko sie dodzwonić
weź dowód osobisty i dowód ubezpieczenia - książeczkę ubezpieczeniową albo dokument z pracy RMUA
 
Do góry