reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

reklama
akwa ja slyszalam tyle ze Ujastek nie robi CC na zyczenie, tylko ze wskazan lekarskich.


oszczytko ja jestem ;-)

Wczoraj po KTG "grzecznie" wrocilam do domu i czekam.... Do terminu zostaly mi 2 dni, ale ten lekarz co mnie badal raczej byl zdania ze mam jeszcze czas do porodu.
Skurcze niby wykryte ale wszystko sie przygotowuje do porodu tak naturalnie.
Wg poloznej co robila KTG nigdy sie nie wie, czy za kilka godzin sie nie szpitala nie wroci... wiec.... czekam, co mi pozostalo?


Nastepne KTG na 14.11 tj juz 4 dni po terminie wg OM. Ale zdaje sie gin uznal ze wczesniej nie ma potrzeby bo z terminu wg USG wychodzi 16.11 wiec jest okej :sorry2:
No a pozatym przeciez jest az tak wiele chętnych na to KTG ze nie ma szans mnie wepchnac jeszacze w tym tygodniu.

A tak przy okazji.... Gdy siedzialam w szpitalu przez te 3h (2h w poczeklani do gina) to przez KTG przewinelo sie zaledwie 4 dziewczyny poza mna. Maja tam 3 lozka i sprzety do KTG, a wiec stoi to puste i czeka. Jak wiec oni moga mowic ze nie ma wolnych terminow wczesniej - dramat!
 
ank83, a na której sali przedporodowej byłaś; bo się okaze ze byłyśmy niedaleko siebie i skierowanie od tego samego lekarza:); ja po wejsciu byłam na drugiej sali przedporodowej ( po prawej stronie ), no ale u mnie to poszlo szybciutko, bo Oxytocyna zadziałała błyskawicznie, aczkolwiek worek z wodami tez mi lekarz przebił przy 9 cm rozwarcia i potem potoczyło się juz wszystko ok. 15 min.
Życzę powodzenia wszystkim mamom które czekają
 
Ech, tak czytam o Waszych oksytocynach i ktg, a u mnie dzisiaj było dopiero badanie glukozy... Jutro zbieram się do Krk, bo tam lekarz, więc jeszcze czekają mnie 2,5h jazdy autostradą.
Za to Mała (tak, tak: ta jedna z wielu planowanych na przyszły rok dziewczynek ;) ) tak się chyba przestraszyła przymusowego postu (no bo badanie na czczo), że pokopała trochę o świcie i od tej pory cisza.
Ze spraw okołoporodowych na ten tydzień zaplanowałam telefon do poleconej położnej, bo jednak potrzebuję mieć kogoś znajomego na miejscu, kiedy akcja się już zacznie.
 
imbirr a byliscie na Dniach Otwartych? Slyszalam wlasnie kiedys o jakiejs parze z Wrcoclawia ktora wybiera sie rodzic na Ujastek ;-) i z Dni Otwartych wlasnie, jak slyszalam....


oszczytko tak jest slawny :tak: Juz wiele mam z spoza Krk rodzilo w nim :tak:


akwa najlepiej zadzwon na rejestracje i zapytaj :tak: szpital nie panstwowy, niby prywatny, ale przeciez porody bezpłatne w ramach NFZ :sorry2: To nie jest klinika prywatna.
W kazdym razie nie slyszalam o nikim kto by mial tam CC na zyczenie (odplatnie czy tez za darmo)
 
Ostatnia edycja:
A tak przy okazji.... Gdy siedzialam w szpitalu przez te 3h (2h w poczeklani do gina) to przez KTG przewinelo sie zaledwie 4 dziewczyny poza mna. Maja tam 3 lozka i sprzety do KTG, a wiec stoi to puste i czeka. Jak wiec oni moga mowic ze nie ma wolnych terminow wczesniej - dramat!

Wydaje mi się że brak terminów nie wyklucza miejsc wolnych :)
Ja miałam umówione KTG na 2 listopada a 30 października urodziłam :-) jakoś wypadło mi z głowy żeby komuś o tym powiedzieć jak byłam na oddziale i zwolnić termin :zawstydzona/y:
 
reklama
martensja: byłam wczoraj na ktg, u mojej lekarki jeszcze, zarejestrowało 3 większe skurcze macicy. poczułam to faktycznie- ból w dole brzucha jak na okres. idę jeszcze jutro na wizytę i ktg do mojej lekarki, zobaczymy co mi powie. to chyba już ostatni raz na urzędniczej, potem pewnie zapiszę się na ktg na ujastku. skurcze przepowiadające, zbyt słabe na rozwieranie szyjki...więc czekam.a Ty jak tam?
 
Do góry