reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

Rodziłam 2 września tego roku. Faktycznie sale sa ciasne i przez to jest tam tak duszno, ale ogólnie wspominam miło wszystko. Począwszy od przyjecia, skończywszy na wypisie. Faktem jest tez to ze nie przypadl mi do gustu lekarz pediatra ( niezbyt mily) ale jest dobry w tym co robi, a to sie liczy chyba najbardziej. Podkreślam, że nie płaciłam ani złotówki za pobyt i pielęgniarke. Lekarza też tam nie miałam swojego. Każdy ma inne odczucia. U mnie najbardziej liczyło sie dobro dziecka, wiec nie zwracałam wiekszej uwagi na szczegóły.
 
reklama
KINRADE nie zaplacilam za pobyt, zaplacilam za to ze cieli mnie bez zadnych przeciwskazan do sn. Ja bronie szpital Ty go negujesz wiec takze masz nadmiar wolnego czasu ;-) ile rodzacyh tyle opinii a ze moja jest pozytywna to dlaczego mam go nie bronic? Wg Ciebie ja jestem nie normalna i mam opinie z kosmosu, a dla mnie ty taka jestes. Idz do Siemiradzkiego, Narutowicza czy do Zeromskiego, zobaczysz co to zly szpital ;-) pozdrawiam!
 
Jeśli mówicie o murzynie zwanym EGWUATU
( nie wiem czy nie przekręciłam nazwiska); to nie polecam.

W życiu nie spotkałam takiego lekarza. A byłam u wielu ginekologów ze swoimi bólami brzucha...
Takiego prymitywa to się powinno przegonić na Sybir. :wściekła/y:

Musiałam się podzielić tą opinią. Tak bardzo traumatyczna dla mnie okazała się być u niego wizyta. Kobietę traktuje jako głupsze stworzenie od siebie nie mające pojęcia co ma między nogami. Ostrzegam. Która mądra to posłucha ...
 
reklama
Do góry