reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

reklama
anthony egwuatu, jeśli chcesz opis wyglądu to łatwo opisać- czarnoskóry, chyba jedyny tam w szpitalu, więc nie pomylisz z innym :-) a Ty też nosisz się z zamiarem napisania skargi? Na kogo jeśli też mogę spytać :-)
 
No nie, mam nadzieję, że nie będę musiała się skarżyć... dopiero będę mieć cesarkę w listopadzie
chciałam wiedzieć kogo powinnam się obawiać
choć jak trafiłam na IP - to zostałam "obsłużona" jak "krowa" przez panią doktor...nie mam pojęcia jak się nazywa, bo po KTG "uciekłam" nie czekając na jej odczyt
 
przykre to jest, że nas tak traktują. Z tego co widzę nasz Pan AE cieszy się spora sławą. Ostatnio usłyszałam o nim takie rzeczy, że powinni pozbawić go wykonywania zawodu!! Ewidentnie koleś ma jakieś problemy ze sobą.
A co do innych doktorów, szczególnie kobiet, które tak traktują pacjentki to ja nie ogarniam po co pakują się w taki zawód. Nie wiem, czy to jest budowanie poczucia własnej wartości na czyjejś bezsilności czy coooo?
W trakcie porodu nie mamy odwagi i siły protestować, ale nie wahajcie się interweniować później, tylko takie zachowania coś zmienią w obecnej CHOREJ strukturze.
 
anthony egwuatu, jeśli chcesz opis wyglądu to łatwo opisać- czarnoskóry, chyba jedyny tam w szpitalu, więc nie pomylisz z innym :-) a Ty też nosisz się z zamiarem napisania skargi? Na kogo jeśli też mogę spytać :-)

Chciałabym powiedzieć, że wyżej wymieniony lekarz przyjmuje u nas w ośrodku zdrowia na nfz. Jednak miałam dobre przeczucia trzymając się od niego z daleka.
 
reklama
Rysia, obudziłaś wspomnienia,wrrr :D
Ponoć pracuje też w Krakowie-Nowej Hucie w którymś z ośrodków, ale nie wiem czy nadal.
Zanim ktoś wybierze się do tego lekarza proponuje przejrzeć opinie na znanym lekarzu. Nie tylko ja płakałam przez tego doktora.
 
Do góry