reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

reklama
Witam, jestem tu Nowa. Zwracam się do was kobietki z pytaniem o pakiet opieki okoloporodowej. Na stronie internetowej zamieszczona jest inf o możliwości zakupu takiego pakietu. Teraz czytam ze to bzdura. Czy macie jakieś wiarygodne inf na ten temat. Zależy mi na tym aby do porodu mieć swoją polozna
 
Mam jeszcze pytanko do dziewczyn które rodziły na ujastku-chodzi mi o szczepienie na wzw po urodzeniu,czy jeżeli chciałyście zaszczepić płatnym engerixem to musiałyście przed porodem kombinowac recepte i miec szczepionke juz w szpitalu czy to na miejscu mozna ewentualnie kupić?
 
Hej dziewczyny, Ja rodzilam na Ujastku w lipcu i jako polozna miałam pania Jolanta Janus. Goraco polecam porod z nia, nam badzo poogła :) byl to moj pierwszy poród wiec obaw masa, a dzieki jej wsparciu poród bede wspominać naprawde bardzo dobrze:) Juz przed porodem widziałysmy sie kilka razy gdyz musialam skonsultowac wiele pytan. Porod ostatecznie był indukowany, pani Jola otoczyla nas naprawde troskliwą opieką, regularnie przychodzila do sali porodowej sprawdzając postęp, informowała dokladnie co sie dzieje, radzila jakie przyjmowac pozycje i tak ustawiała aparaturę ( ktg i oksytocyne) zebym dała rade byc w pozycjach wertykalnych. Byla delikatna i konkretna zarazem. Od odejscia wod porod trwal niecałe 5 godzin wiec niezle jak na pierworódkę:) Dostalam tez znieczulenie ktore mega pomoglo :) Koszt prywatnej poloznej to 1500 zł, jest to sporo, ale ja na tyle sie obawiałam ze wolalam zaplacic. W razie pytan - piszcie smiało :)
 
Witam, jestem tu Nowa. Zwracam się do was kobietki z pytaniem o pakiet opieki okoloporodowej. Na stronie internetowej zamieszczona jest inf o możliwości zakupu takiego pakietu. Teraz czytam ze to bzdura. Czy macie jakieś wiarygodne inf na ten temat. Zależy mi na tym aby do porodu mieć swoją polozna
Mozna, ja mialam, nie ma z tym zadnego problemuy. :) Mozna albo wskazac polozna jaką chcesz albo oni sami proponują w zaleznosci od terminu ktory wskazesz. Ja polecam Jolante Janus :) dlaczego uzasadniam powyżej :)
 
Więc dziewczyny polecacie ten szpital na pierwszy poród?
A ja polecam, pierwszy porod a bylam zadowolona :) Ale mialam wynajeta polozna co tez moglo zrobic roznice. Aczkolwiek mam znajome ktore nie miały poloznej i tez były na takk. Co tylko bylo na minus to wielkie kolejki czasem na ktg :( Jak sie chodzi do lekarza od nich i jest sie umowionym na konkretna godzine to spoko, Ale ja chodzilam tak o , bo jak chcialam sie umowic to miejsca byly dop na za miesiac, wiec czasami bylo tak ze czekało sie po 5 h na ocene ktg przez lekarza.. :/
 
reklama
Dzień dobry wszystkich :)
Mam skierowanie na cc, będę szła na Ujastek i mam pytanie do Pań, które miały niedawno tam przeprowadzane cc. Mianowicie w którym tygodniu ustalałyście tam termin? I w którym tc było cc, tydzień czy dwa przed terminem? I jak wygląda pobyt po cc na sali pooperacyjnej, może tam być ze mną mąż i ktoś z rodziny, czy sam mąż? Z góry dziękuję za informacje
 
Do góry