reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

eta znam dziewczyny co badań nie miały i też ZZO dostały więc spokojnie, jak będziesz miała to dobrze.
Jak ja prosiłam gina o wpisanie zlecenia na układ krzepnięcia do systemu(chodziłam prywatnie i w abonamencie to miałam więc musiał dać "skierowanie") to się denerwował że szpital chce mi ZZO zrobić na starych badaniach bo też mówią niektórzy anestezjolodzy że ważne są ze 2 doby, no i że szpital ma obowiązek te badania przy przyjęciu zlecić a nie oszczędzać i wymagać od pacjentki.
ja badania miałam, podeszłam do tego tak ze wolę zrobić wczesniej bo przynajmniej przed porodem będę wiedziała gdyby wyszły złe wyniki i musiałabym się nastawić na odmowę ZZO.
 
reklama
no tak tez tak wole :) mogę je zrobić sama i zobaczymy co będzie dalej :)
niż potem usłyszę nie miała pani badać i nie możemy podać znieczulenia... bo rożne sytuacje wychodzą podczas porodu
wiec od wtorku mogę iść rodzić :D
 
Opieka nad noworodkami daje wiele do życzenia a raczej tłuste monstrum, które jest postrachem świeżo upieczonych mam.

Dziewczyny- rozumiem, że pisząc o monstrum macie na myśli panią dr Nosalską- bo raczej nie ma nikogo tam innego. Jeżeli tak to proszę piszcie skargi i uwagi poprzez formularz na stronie Ujastka, ja tak zrobiłam, ale widzę że nie wiele się zmieniło. Może jak będzie więcej takich uwag to coś zrobią. Ja napiszę tylko tyle w kwestii przypomnienia, że urodziłam w lutym i dzięki pani Nosalskiej musiałam wrócić z Łucją do szpitala po 2 dniach od wypisu. Wcześniej opisywałam jak wcześniej wszystko wyglądało.
 
szysza1; ja tez pod poleceniem lekarza podpisuje sie obiema rekoma! Jezdze na Jagiellonskie przez cale miasto ale warto bo dr Diaków to fantastyczny lekarz i zawdzieczam mu kazdy dzien zycia mojego malenstwa i.. moj spokoj :-)
 
Witajcie dziewczyny!
Jestem tu nowa ale już wiele postów bardzo mi pomogło w rozwianiu wielu wątpliwości. Jednakże mam jeszcze kilka wątpliwości.. To moja pierwsza ciąża i na pewno będę rodzić w szpitalu Ujastek - chodzę do ginekologa, który tam pracuje (zastępca ordynatora dr Jaworowski senior).
Mam takie bardzo intymne pytanie - Po porodzie naturalnym jak dokładnie dbałyście o higienę krocza? Jakie kosmetyki/leki, jak często, w jaki sposób, itd.?
 
Ostatnia edycja:
Witam! Bardzo zależy mi na tym by lekarz prowadzący moją ciążę był właśnie z Ujastka, waham się pomiędzy ordynatorem dr Juszczykiem, dr Agnieszką Nawara-Baran, dr Małgorzatą Radecką i Sylwią Koryga-Wszołek. Kogo polecacie? Bardzo proszę o opinię bo muszę się szybko zdecydować. Obecnie jestem w 12tc i chodzę do dr Gołąbka ale niestety on już nie pracuje na Ujastku więc chciałabym zmienić lekarza prowadzącego na kogoś stamtąd.
 
marika8 ja chodze prywatnie do dr Sylwii Korygi. Polecam ją bardzo, jedyne zastrzeżenie jakie mam to czas oczekiwania w poczekalni - mimo ze zapisujesz się na konkretną godzinę to i tak przynajmniej 1 h musisz odczekać.
u dr Nawary byłam na badaniu genetycznym. nie polecam jej. mało tłumaczy, podchodzi przedmiotowo do człowieka.
 
lilikasia dzięki, a ile kosztuje wizyta? jakby ktoś miał jeszcze jakąś opinię to bardzo proszę;-)

Ja polecam dr Radecką. Bardzo kompetentna miła pani dr. Przyjmuje w centrum medycznym saif na ul. Długiej.Wizyta między 90 a 100 zł głównie więc jak na prywatne wizytowanie to raczej przystępna cena:-)
 
reklama
mnie dr Gołąbek prowadzi :) i go polecam :)
dr Agnieszką Nawara-Baran byłam u niej na badaniach genetycznych z mężem... super, miła kobieta ładnie nam wszystko wytłumaczyła.. słyszałam że jest kompetentna kobieta :)

pierwsze KTG zaliczone :) super położna :)
 
Do góry