reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

nie płacisz nic :) ani za porod rodzinny ani za znieczulenie. mozesz jedynie ta polozna, ale wszedzie mowia ze sie nie oplaca.

ja we worek ide na kwalfikacje do cc :sad: i ciecie pewnie ebdzie w przyszylm tyg:sad:
wybacz Nitka89 ale ja nie rozumiem jak mozna chciec cc na zyczenie, nie pojete to dla mnie :no2:

Nitka 89, moja kolezanka tez miala cesarke na zyczenie na ujastku. Nic nie płacila, tyle, ze całą ciąze chodziła do jednego lekarza, który pracuje w tym szpitalu. Za kazda wizyte placila 180 zł. Wiec lekarz i tak zarobił, a to własnie on decyduje o cesarkach w tym szpitalu.
 
reklama
nie płacisz nic :) ani za porod rodzinny ani za znieczulenie. mozesz jedynie ta polozna, ale wszedzie mowia ze sie nie oplaca.

ja we worek ide na kwalfikacje do cc :sad: i ciecie pewnie ebdzie w przyszylm tyg:sad:
wybacz Nitka89 ale ja nie rozumiem jak mozna chciec cc na zyczenie, nie pojete to dla mnie :no2:

Dzięki za uspokojenie:)
Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok:)

 
Doloreska ma racje, za CC na życzenie nic nie płacimy, ale trzeba ją dogadać z lekarzem, do którego chodzisz prywatnie przez całą ciążę.
Kasiam187 - ja też chcę mieć CC na życzenie, i nie uważam, żeby było coś w tym złego. Każdy powinien mieć prawo do wyboru w jako sposób urodzi.
 
Zgadzam się, że każdy powinien mieć prawo wyboru i nikt nie powinien tego negować...wszystko zależy od podejścia. Ja na początku miałam kwalifikację do cc i osobiście mi się to średnio podobało, teraz już mogę rodzić nat i mimo,że w jakiś sposób mnie to przeraża(trochę za mocne słowa) to cieszę się z tego:) Zresztą z tego co wiem(gdzieś usłyszałam) na Ujastku pracują raczej zwolennicy porodu nat, ale tak jak piszę-usłyszałam. Najważniejsze jest dobre samopoczucie mamy i maluszka:)

 
Hej chciaabym sie zorientować jak to jest z cc na ujastku chodze do lekarza który pracuje w tym szpitalu i raczej będe miala cc nie wiem jak sie to odbywa w ujastku jak będe miala zlecone przez mojego lekarza to trzeba przechodzić dodatkowo kwalifikacje?zcy przyjeżdża sie w dniu planowanej cesarki?Gdyby ktoraś z was która miala już tam cięcie przybliżyla mi jak to ma wyglądać ile po porodzie leży sie w separatce czy dzieciaczka kłada na klatce piersiowej i można odrazu mieć dziecko przy sobie? bede bardzo wdzięczna za wszelkie informacje:tak:
 
Hej chciaabym sie zorientować jak to jest z cc na ujastku chodze do lekarza który pracuje w tym szpitalu i raczej będe miala cc nie wiem jak sie to odbywa w ujastku jak będe miala zlecone przez mojego lekarza to trzeba przechodzić dodatkowo kwalifikacje?zcy przyjeżdża sie w dniu planowanej cesarki?Gdyby ktoraś z was która miala już tam cięcie przybliżyla mi jak to ma wyglądać ile po porodzie leży sie w separatce czy dzieciaczka kłada na klatce piersiowej i można odrazu mieć dziecko przy sobie? bede bardzo wdzięczna za wszelkie informacje:tak:

Wydaje mi się, że wystarczy skierowanie od lekarza prowadzącego..zresztą jeśli tam pracuje to się z Tobą umówi na konkretny termin i przeprowadzi cc.
Jeśli to ni tajemnica...do którego lekarza chodzisz( priv?)?

 
Elutka12-chodze do Wojciecha Peszka pracuje tam wiem że co czwartki robi cc na ujastku i mam nadzieje ze on mi cesarke zrobi mam u niego wizyty i nfz i prywatnie to najlepszy lekarz jakiego spotkalam przyjmuje też w vipmedzie całkiem prywatnie a ja chodze do gabinetu do Gdowa,znasz tego lekarza?
 
Hej chciaabym sie zorientować jak to jest z cc na ujastku chodze do lekarza który pracuje w tym szpitalu i raczej będe miala cc nie wiem jak sie to odbywa w ujastku jak będe miala zlecone przez mojego lekarza to trzeba przechodzić dodatkowo kwalifikacje?zcy przyjeżdża sie w dniu planowanej cesarki?Gdyby ktoraś z was która miala już tam cięcie przybliżyla mi jak to ma wyglądać ile po porodzie leży sie w separatce czy dzieciaczka kłada na klatce piersiowej i można odrazu mieć dziecko przy sobie? bede bardzo wdzięczna za wszelkie informacje:tak:

nie wiem jak to jest jak sie ma lekarza z ujastku. bo moze on ci juz ustali termin cc. nie pytalas go?
ja dostalam skierowanie i we wtorek ide na kwalfikacje i dopiero ustala termin. znam tam tylko jednego lekarza co mi prywatnie robil usg i wiem ze ma tam dyżury dr wróbel.

tutaj jedna z dziewczyn opisała swoja cc :

https://www.babyboom.pl/forum/krakow-f195/porod-w-szpitalu-ujastek-34457/index127.html

poniewaz tez bede miec cc to poprosze zeby po cesarce dali corke mojemu mezowi na kontakt skora do skory, jest on bardzo wazny a z tego co sie orientowalam to mi jej nie dadza po cc od razu. tak wiec bedzie sie z tatusiem kangurowac :-) mam nadzieje ze nie beda miec nic przeciwko bo przeciez mamy do tego prawo od tego roku, a juz wystarcz ze tz nie mzoe byc przy narodzinach i przeciac pepowiny:sad:
 
Ostatnia edycja:
kasiam187-nie pytałam go z tego względu że mówil mi dzis że dokladnie o porodzie będziemy rozmawiali po 33 tyg ciązy a narazie skupimy sie na przygotowaniu badań ostatnich potrzebnych do szpitala ale skłania sie w kierunku cc i raczej przy nim zostanie jak będzie taka możliwość to teżbym chciała zeby mężowi dali małą poczekam i zobacze na nastepnej wizycie jak mi wszystko wyjaśni,kuzynka męża miała niedawno cc na ujastku ale ona pojechala tylko w dniu wyznaczonej cesarki godzine wcześniej i tyle
 
reklama
Elutka12-chodze do Wojciecha Peszka pracuje tam wiem że co czwartki robi cc na ujastku i mam nadzieje ze on mi cesarke zrobi mam u niego wizyty i nfz i prywatnie to najlepszy lekarz jakiego spotkalam przyjmuje też w vipmedzie całkiem prywatnie a ja chodze do gabinetu do Gdowa,znasz tego lekarza?

Nie znam go, a zapytałam ponieważ również chodzę do lekarze, który ma dyżury na Ujastku:) Myślałam, że może chodzimy do tego samego:)
 
Do góry