reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

kasia.natka, no to gratulacje i dużo zdrowia dla Ciebie i Córeczki :-).
20 dzieci w jeden dzień... jezzzuuu... Ale to pocieszające co piszesz. Dzięki za informacje.
 
reklama
Pamietam ze gdy rodzilam młodszego syna tez sie skumulowalo bardzo duzo porodow. Razem ze mna wypisywano ok 15 dziewczyn wiec podejrzewam ze mniej wiecej tyle ich rodzilo ;) Bo to byl dzien 11.11.11 i jak to polozne mowili wiele dziewczyn chcialo wybrac sobie ten termin np na CC, albo i na SN jak juz byla ciąża przenoszona np jak u mnie :)

Takze Ujastek daje rade bez wzgledu na oblozenie oddziału ;-)
 
Kasia.natka, ja rodziłąm w maju 2012.
To twój pierwszy poród ? nacinali Cię?jak długo rodziłaś?
tak to mój pierwszy poród; niestety nie udało mi się uniknąć nacięcia choć położna bardzo się starała jednak Niunia okazała się zbyt duża jak na moje możliwości; w książeczce zdrowia mam napisane że I faza trwała 6 godzin a druga 30 minut

dzag dziękujemy i cieszę się że dodałam ci otuchy ;-)

kciuki za jeszcze nierozpakowne &&&&&&&&
 
ReniaMa, w trakcie dnia, do godz. 15:00 możesz podejść do recepcji, bo IP taka dzienna jest zaraz kawałek dalej, za WC. Ale jak przyjedziesz późnym popołudniem lub w nocy to Izba Przyjęć jest dalej. Musisz iść korytarzem na wprost prawie do końca, minąć recepcję, oddział patologii, wc i dzienną IP, i przy salach operacyjnych skręcasz w lewo. To jest pomieszczenie przed porodówką, z akwarium w ścianie. W korytarzu kawałek dalej jest dyżurka, więc gdyby nikogo nie było w pokoju lekarskim w tej salce z akwarium, to spokojnie możesz iść do pielęgniarek na dyżurkę.
 
Dziękuję dziewczyny mam nadzieje ze wytrzymam 2 dni w piątek mam CC, wczoraj miałam ktg i mam skurcze ale lekarz powiedział ze powinnam te dwa dni wytrzymać, więc spokojnie czekam.
 
Do RENIAMA - powiedź mi czy ktoś ci kazał iść zrobić to KTG czy sama się zgłosiłaś bo czułaś że masz skurcze ? pytam bo ja mam cesarkę jutro rano , ale przez całą moją ciąże nikt nie kazał ani nie zlecił mi zrobienie KTG i zaczynam się tym martwić, proszę odpisz mi szybko , dziękuje buziaki :*
 
Teresa85 jestem zaskoczona, że nie miałaś robione KTG. W pierwszej ciąży miałam robione 2 lub 3 razy a skierowanie dostałam od lekarza prowadzącego.
 
reklama
Do kasi_ab : no właśnie też jestem zdziwiona, dlatego zaskanawiam się na z jakiego powodu RENIAMA miała robione KTG. Jak chodziłam na wizyty do ginekologa to widziałam pełno kobiet które przychodziły na KTG i wydawało mi się że mnie też na to w którymś tygodniu skierują... a tu masz jestem w 38 tygodniu ciąży jutro rano mam cesarkę a o KTG ani widu ani słychu.... i zastanawiam się czy to dobrze czy źle :) Prawdą też jest że jestem coraz bardziej tym wszystkim przerażona...
 
Do góry