reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

Witam,

Czy któraś z Pań mogłaby mi polecić lekarza ginekologa, który pracuje na ujastku. Chcę lekarza faceta, do babek nie jestem przekonana po życiowym doświadczeniu. Chciałabym też żeby nie robił mi problemów z L4 gdyż chcę iść na nie jak najszybciej. Czy ktoś chodził do Opalskiego i nie miał problemów z L4? Będę wdzięczna za sugestie.
 
reklama
Ja chodziłam do dr Opalskiego i na szczęście do zwolnień L4 miał zdrowe podejście. Dawał je wtedy gdy faktycznie były ku temu przesłanki.
 
obydwie moje ciąże prowadził/prowadzi dr Opalski, polecam bardzo a co do zwolnień to jak tylko były wskazania to nie było problemu, mnie nawet w pierwszej ciąży sam namawiał ale sie broniłam aż wylądowałam w szpitalu w 7 miesiącu i sie przeprosiłam ze zwolnieniem...
 
Hejka
Chciałabym się dowiedzieć kilku rzeczy na temat porodu na ujastku a mianowici którego lekarza polecacie z tego szpitala czy jak się ma lekarza z poza tego szpitala ile się płaci i ogólnie jakie są warunki w tym szpitalu dziekuje za odpowiedzi :-)
 
Hejka
Chciałabym się dowiedzieć kilku rzeczy na temat porodu na ujastku a mianowici którego lekarza polecacie z tego szpitala czy jak się ma lekarza z poza tego szpitala ile się płaci i ogólnie jakie są warunki w tym szpitalu dziekuje za odpowiedzi :-)

A za co chciałabyś płacić? Szpital ma kontrakt z NFZ i jeśli jesteś ubezpieczona nic się nie płaci.
Ja polecam dr Opalskiego (który prowadził moją ciąże), natomiast koleżanka chodził do dr Sylwii Korygi - Wszołek i tez była bardzo zadowolona.
 
Hejka
Chciałabym się dowiedzieć kilku rzeczy na temat porodu na ujastku a mianowici którego lekarza polecacie z tego szpitala czy jak się ma lekarza z poza tego szpitala ile się płaci i ogólnie jakie są warunki w tym szpitalu dziekuje za odpowiedzi :-)

Warunki są bardzo dobre-jednoosobowe sale porodowe z własną łazienką do dyspozycji, po porodzie dwuosobowe sale z łazienką, fajny klimat, dobra opieka przy porodzie. Bezpłatne znieczulenie ZZO, dostępny bezpłatny gaz do porodu. POLECAM
ja nie miałam lekarza z Ujastek, nie było to problemem.

Jeśli pytasz o to czy można mieć swojego lekarza przy porodzie to musiałabyś w szpitalu zapytać o koszty i możliwość.

polecam przeczytać cały wątek, znajdziesz tu dużo informacji!!!
 
Witam, jestem nowa na forum :-).
Trafiłam tu poszukując opinii o porodzie w Ujastku. Zajęło mi "trochę" czasu przejrzenie wpisów w tym temacie. Całe szczęście, że są takie dziewczyny jak Wy - chętne do pomocy informacyjnej :-). Dużo naczytałam się o porodach naturalnych, o cesarskich cięciach... Ale nigdzie nie natrafiłam na choćby najmniejszą informację na temat porodu w wodzie, co szczerze mówiąc mnie dziwi, bo to w ostatnich latach coraz głośniejszy temat. A Ujastek - przynajmniej według informacji na stronie - jest na takie wyjście przygotowany. Przede mną co prawda jeszcze duuuuużo czasu, bo nasz Bąbel przyjdzie na świat dopiero na przełomie lipca/sierpnia. Ale chyba lepiej zainteresować się za wcześnie niż za późno ;-). Czy któraś z Was ma za sobą taki poród w Ujastku, lub też może przekazać informacje innej dziewczyny, która w ten sposób rodziła?
 
Ostatnia edycja:
Na dniach otwartych położna mówiła że na Ujastku nie rodzi sie do wody, bo w szpitalu nie ma personelu przeszkolonego w tym temacie. Jeśli trafi sie na salę z wanna to pewnie mozna w niej posiedzieć w pierwszej fazie porodu. Z tego co wiem to w Krk można rodzić do wody tylko w Narutowiczu, ale głowy za to nie dam...
 
reklama
jak ja byłam na szkole rodzenia to położna mówiła że mają jedną panią doktor, nie pamiętam którą, posiadającą odpowiedni certyfikat. Ale w praktyce to wygląda tak że trzeba się umówić na indywidualną opiekę tej lekarki podczas porodu żeby akurat była do dyspozycji kiedy ty rodzisz. To kosztuje chyba 1000 zł
 
Do góry