reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD w szpitalu RYDYGIERA w Krakowie

Magda_Mr ale kto tu mowi o przegadywaniu???:confused2:Poprostu wyrazilam swoja opinie o tym lekarzu, kazdy ma do niej prawo. I wiadomo ,ze o kazdym czlowieku sa rozne opinie, jeden bedzie z niego zadowolony a drugi juz nie i tyle. Ja akurat jestem i juz, ale nie twierdze ze wszyscy sa takiego zdania. Proste
ale ja nie pisalam tego do Ciebie...:szok:
 
reklama
Witajcie :)
czy może ktoś napisać jak wygląda obchód lekarski po porodzie? Ilu jest lekarzy, jakie badania wykonują, i co z tymi majtkami - trzeba je w ogóle na czas wizyty zdjąć czy nie? Pozdrawiam!
 
Z tego co pamietam to chodzil lekarz z kims tam a i chodzili tez z nimi studenci ale studenci wchodzili do sali dopiero po badaniu albo przed wiec bez obaw nie oglada twojego krocza cala rzesza ludzi tylko jedna góra dwie osoby. Majtki zdejmowalam jak lekarz przychodzil, tzn przy nim normalnie zdejmowalam on tylko zagladal na krocze czy sie goi i tyle
 
A jest tu może ktoś kto miał cięcie w Rydygierze niedawno?
Mam kilka pytań?
Ile po operacji leży się na sali pooperacyjnej-czy może tam wejść mąż i czy przywożą tam dziecko?
Czy dzieci są badane na salach przy mamach?

Będę wdzięczna za odpowiedzi :)
 
witaj madhi ja miałam cesarskie cięcie w styczniu tego roku po 12 godzinach porodu naturalnego :) w każdym razie ja miałam cięcie o 23 i po operacji na sali leżałam do 6 rano a potem mnie przewieźli do sali jednoosobowej. Na sali pooperacyjnej przez chwilę był mąż ale pojechał potem zeby się wyspać, dziecka nie dostałam moze dlatego że było późno dopiero jak mąż na drugi dzień przyjechał to przywiózł mi Maję. z dzieciątkiem jeździ się na oddział noworodkowy gdzie badają dzieci przy obecnosci mam choć czasem wypraszają mamy np. przy szczepieniu.
 
Cięzarówka dziękuję za odpowiedź tu i za privka :)
Jest jeszcze może jakaś mama, która miała planowe cc w Rydygierze i może powiedzieć czy na pooperacyjnej jest możliwość żeby przywieźli dziecko i żeby karmić?
 
madhi ja co prawda nie miałam cc, ale widziałam dziewczyny przywożone z cc do sal. Od razu dzieci nie miały przy sobie, tak jak to jest przy porodzie sn.
 
Czy któraś z Was mogłaby wkleić listę rzeczy wymaganych przez szpital które należy zabrać ze sobą do porodu i dla dziecka ?
 
reklama
Czy któraś z Was mogłaby wkleić listę rzeczy wymaganych przez szpital które należy zabrać ze sobą do porodu i dla dziecka ?

Dla siebie weź :

- koszulę do porodu i jakieś dwie na zmianę ( najlepiej takie przystosowane do karmienia )
- majtki jednorazowe
- podkłady poporodowe
- może być stanik do karmienia
- pantofle
- ręcznik
- oczywiście dokumenty
- w trakcie porodu mogłam pić wodę, więc warto się w nią zaopatrzyć

Dla dziecka :

- pampersy
- chusteczki nawilżające
- krem na odparzenia albo maść
- ubranka ( bo te szpitalne wołają o pomstę do nieba :sorry:)
- tetry ( mi się przydały do wycierania buzi córci, bo ulewała)



To takie najważniejsze rzeczy, a reszta wyjdzie w praniu :happy:.
 
Do góry