reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD w szpitalu RYDYGIERA w Krakowie

reklama
Ponawiam prośbę Finn... skąd takie informacje?
Pierwsze dzieciątko rodziłam w styczniu tego roku i następne kiedyś w przyszłości również chciałabym urodzić w tym szpitalu :)
 
Odpowiadam na zadane na forum pytania dotyczące zamykania lub nie porodówki w Rydygierze.
Nie wiem skąd takie informacje droga forumowiczko:szok:, ale Sala Porodowa w Rydygierze działa, ma się świetnie i działać będzie nadal.
Nic nie wiadomo na temat jej zamknięcia i proszę nie siać zamętu nie sprawdzonymi plotkami.:wściekła/y:
 
Finn, ciężarówka sorki, że dopiero teraz odpowiadam.
Dziewczyny, spokojnie :happy:, z dnia na dzień przecież porodówki nie zamkną, a być może w ogóle zrezygnują z tego zamiaru
:tak:( oby ). Nie ma co się martwić na zapas :tak:.
Głośno o tym nigdzie nie piszą, ani nie mówią. Ja sama najpierw dowiedziałam się od dziewczyny, która rodziła tam w marcu, a potem przez przypadek od kobiety pracującej w służbie zdrowia od dobrych kilkudziesięciu lat - więc coś w tym musi być.


Pozdrawiam :happy:.

 
Ostatnia edycja:
Mam pytanie czy któras z was chodzila do lekarza który ptacuje w Rydygierze?? zalezy mi na dobrym ginekologu który poprowadzi moja ciąze do konca i najlepiej by przyjmowal na NFZ a jesli prywatnie to w przyzwoitych cenach prosze doradźcie mi cos bo wlasnie dowiedzialam sie ze mój gin odchodzi z przychodni gdzie teraz mnie przyjmuje i nie mam pojecia gdzie teraz isc :(
 
smerfetka_ee ja chodzilam do doktora Chrostowskiego, przujmuje na ul. Bujwida( niedaleko Kopernika). Jestem bardzo zadowolona , ceny przystepne pierwsza wizyta 100 zł kazda nastepna 90zł, jesli na wizycie mialam robione usg(ma sie rozumiec zwykle , nie te szczegółowe genetyczne oczywiscie) lub przeplywy to nie musialam nic doplacac. Polecam
 
Anus321 dziekuje za informacje czytalam o tym lekarzu i ma bardzo dobre opinie lecz mnie niestety nie stac na wydanie takiej kwoty :( Góra jaka cene moge dać za wizyte to góra 70zł :( , Ja jeszcze chodzłam na ul.Czystą ale tam ceny jako stały pacjent wynoszą 80zl i najwyzej jak nie bede miec wyjscia to sie tam wybiore ale może z waszą pomocą jakos uda mi sie znajśc innego lekarza
 
smerfetka_ee ja chodzilam do doktora Chrostowskiego, przujmuje na ul. Bujwida( niedaleko Kopernika). Jestem bardzo zadowolona , ceny przystepne pierwsza wizyta 100 zł kazda nastepna 90zł, jesli na wizycie mialam robione usg(ma sie rozumiec zwykle , nie te szczegółowe genetyczne oczywiscie) lub przeplywy to nie musialam nic doplacac. Polecam

Popieram całkowicie :tak: Oby więcej takich lekarzy:happy: Szkoda tylko, że dr nie przyjmuje na NFZ, ale wtedy terminy byłyby pewnie na 2015 r ;-)
 
A ja sie z tymi opiniami nie godze, ale coz w pojedynke sie nie przegada.
Pozatym ponoc juz nie pracuje w tym szpitalu a tylko czasem ma dyzury

aha a co do lekarza z Rydygiera moge baaaaaardzo polecic Pania Dorote Nowak-Stelmach:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magda_Mr ale kto tu mowi o przegadywaniu???:confused2:Poprostu wyrazilam swoja opinie o tym lekarzu, kazdy ma do niej prawo. I wiadomo ,ze o kazdym czlowieku sa rozne opinie, jeden bedzie z niego zadowolony a drugi juz nie i tyle. Ja akurat jestem i juz, ale nie twierdze ze wszyscy sa takiego zdania. Proste
 
Do góry