reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

spóźnione życzenia dla Hesi- bułam w Szczecinie i nie miałam jak napisać.
Wszystkiego najsłodszego księżniczko :* od forumowej ciotki i Maciusia :)

Anula- gratulacje! Ja się mieszczę w swoje spodnie sprzed ciąży, myślę, że to indywidualna sprawa.
Teraz jak mój M. jest głodny to po prostu mówi "am", a wcześniej był marudny i po tym poznawałam. Ale język też czasami tak wystawiał. Uważam, że jeżeli Cię coś niepokoi to lepiej zapytać lekarza niż się zamartwiać, albo pootem robić sobie wyrzuty nt. zaniedbania..
 
reklama
Anula trochę się biodra rozeszły,ja np. na początku wchodziłam w spodnie ale nie mogłam dopiąć ale nie ze względu na kg tylko na biodra, teraz jest już ok
Future piękny Helenka miała tort, ale ten czas leci juz roczek ma,pamiętam jak zaczynałam forum czytać to był kwiecień zeszłego roku, dzieciaczki po parę tygodni miały a teraz, a i już kolejna twoja dzidzia ma 3 mc ohh
 
Anula, GRATULACJE!!! Witamy na świecie kolejne forumowe dzieciątko! :-) Prosimy o foteczkę! Jeśli chodzi o biodra, to jeszcze za wcześnie żeby wróciły do formy przed ciążą, choć napewno będą ciut szersze. Też szybko wróciłam do formy, bo po 2tyg. ważyłam już swoje 50kg, a biodra miałam super, w końcu było wcięcie, teraz jest mniejsze, ale cieszę się że chociaż troszkę zostały. Byłam taka wąska w biodrach, że niektóre ciuchy nie leżały tak jak trzeba. A co do języczka, to moja Amela cały czas go tak wyciągała, czasami wyglądało to jakby żuła gumę. Wszyscy mnie pytali czy nie ma pleśniawek bo tak języczek wypycha. Z czasem przeszło i teraz wyciąga jęzorka jak pluje mlekiem. :-) Dzisiaj byliśmy na szczepieniu, 5w1 i pnemokoki. Ależ płakała!!! Miałam ochotę rozpłakać się z nią! Kupiłam już te plasterki ze znieczuleniem, bo następnego razu nie przeżyję. Po szczepieniu nie marudzi, poszła grzecznie spać. Waży 5900kg, niby ok, ale dla mnie troszkę mało. Wiem że jest drobniutka, ale myślałąm, że większy z niej klocek. Po 4miesiącu, czyli za tydzień wprowadzamy zupkę jarzynową. :-) Ciekawe jak jej będzie smakować. :-) STO LAT dla Hesi!!!:-) Teraz to już panienka! :-) Ślicznie wyglądała!!!
 
Amelka po drzemce :-)
2whqz3n.jpg
U tatusia na kolankach :-)
rm1r1u.jpg
 
FUTURE wszystkiego dobrego dla Hesi! Pannica z niej że hej!
ANULA gratulacje!! Prosimy o zdjęcia!
KATARINKA - Amelka śliczna chichotka:)) Ale chyba dobrze waży - mój jak miał jakoś 3,5 miesiąca to ważył ok 7kg to różnica kilo, nie jest źle..

A my dziś na szczepienie - aż się boję co to będzie za płacz, bo my mamy refundowane szczepienia - 3 kłucia :( ale chłop jak dąb przeżyje.. no i ciekawe ile waży - ja obstaję że jakoś 11 kg - masakra hehe



Obraz 435.jpg






 

Załączniki

  • Obraz 439 modified.jpg
    Obraz 439 modified.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
katarinka napewno dobrze Amelka waży, a ile miała jak się urodziła?bo Zosia 3820 i jak byliśmy na szczepieniu jak miała 2 mc bez dnia to ważyła 6 kg.teraz myśle,że jak pójdziemy na początku kwietnia to będzie ważyć do 7 kg, więc wsumie tak dużo to nie jest.za to królewna mi na długość idzie, ciuchy na 68 to na styk,ahhh


a Zosia dostała dziś pierwszy raz łyżeczkę soku jabłkowego, już nie mogłam się doczekać aż skończy 4 mc, nic jej się przecież nie stanie wkońcu to tylko 3 dni brakuje do wymarzonych 4mc
 
Ostatnia edycja:
spokojnie, nic jej nie będzie. moja dostawała wszystko 3 tygodnie wczesniej ;))))) i jakie skutki? je wszystko i nie wybrzydza.
podobno najgorzej, jak dzieci na samej piersi do 6 miesiąca zycia...pozniej nic nie chcą jeść niestety.:no:
 
reklama
no 3 tygodnie wcześnie to może bym się bała, ale 3 dni to jak nic.tak też testujemy soczek jabłkowy, później marchewkowy.no i zaczynamy na całego rozszerzenie dietki.mam nadzieje, że pannica nie będzie wybrzydzać:-D
 
Do góry