reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

atagata, witaj!!! :-) A jak tam Twoje samopoczucie? Ciążę znosisz dobrze? Jeśli chodzi o poród w GW to według mojego skromnego zdania jest dobrze! Czułam się bezpiecznie. Wiadomo boli jak cholera, ale jeśli chodzi o opiekę to nie miałam na co narzekać. Opis mojego porodu na str. 259. Szczerze Ci powiem, że myślałam że będzie gorzej i że będzie bardziej boleć, a tu się miło rozczarowałam.:-) Każdy ból bym zniosła, żeby zobaczyć swoje maleństwo, a teraz jak na nią patrzę jak się do mnie uśmiecha to nawet nie pamiętam, że bolało.
 
reklama
Dziękuję kobitki za miłe słowa:) Córę rodziłam 10 lat temu w szpitalu na Warszawskiej i byłam szczerze mówiąc przerażona. Poza tym poród trwał 32h i stąd moje obawy... ale przez taki kawał czasu wiele się zmieniło:) Mogę zdecydowanie powiedzieć że lepiej być w ciąży jak się ma 20 lat a nie 30:)))
 
Witaj Atagata.
Nie masz się co martwić, nie jest źle - naprawdę. Poczytaj forum wstecz, są opisy naszych porodów i opinie:))

A jak tam ogólnie dziewuszki?
Wiosna idzie:)) dzis tak cieplutko :))

A MY W PRZYSZŁYM TYG. NA SZCZEPIENIE :( NOO I PRAWIE SAMI SIEDZIMY :D


Obraz 410 modified.jpg







 
Megi to prawda wiosna pełną gębą;-)

Julianek już taki duży.. i już ładnie siedzi :))
Mój Kubuś jeszcze nie umie, jak go posadzę to kiwa się na boki, ale wszystko w swoim czasie. Nie popędzam go ;-)

A to mój Urwisek



S6304648.jpg
 
Aniołek Kubuś fajniutki - taki chichotek:-D mój urwis też jeszcze pewnie nie siedzi, zdarza mu się chwilke usiedzieć, a potem bęc na boczek, ale do zdjęć ładnie pozuje hehe.. nauczył się pluć - nie wiem skąd to wziął, bo nie od nas.. ale za to jak je obiad to gaworzy i pluje i wszystko w promieniu metra mam brudne, nie wiem jak go oduczyć.. noo i fakt duży i ciężki jest - darmowa siłownia hehe, ale cóż zrobić, niech rośnie zdrowo;-)


A wiecie co przez te zmiany pogody to ja już nie wiem jak małego ubierać, ale staram się nie przegrzewać.. doradźcie coś, bo nie ma kto :(


Pozdrówki dla mamusiek







 
Megi mój tak samo:) hehe przy jedzeniu pluje i juz.. Wszystko brudne. Po prostu dzieci tak mają.. może kiedyś przejdzie?
Mój to często nie chce pić mleka to robię mu na sniadanie kaszke i tez nia pluje.
Kubuś waży 6870 g także nie najwięcej, ale też miesnie mam wyrobione :tak:
A jesli chodzi o ubieranie to tez mam problem.
Wczoraj ubralam Kubusia w body z dlugim rekawem, spodnie, skarpetki, kurtke taka wiosenna ale ocieplana i czapeczke. Na nogi mial kocyk.Nie byl ani zgrzany ani nie zmarzl. A byl w spacerowce.
Mowia ze o jedna warstwe wiecej niz siebie trzeba ubrac. Wiec jesli ubierzesz dzis sobie zalozmy tylko bluzke z dlugim rekawem, to Juliankowi zaloz jeszcze jakas kurteczke na to czy bluze ciepla i czapke. Takie moje zdanie :-)
 
reklama
Hej dziewczyny. Musze sie pochwalic 29.02.2012urodzilam najukochanszego synka Oliwierka :).Mam do Was pytanko czy biodra po ciazy i porodzie wrocily wam do rozmiarów sprzed ciaży, bo dzis przymierzalam spodnie i mimo iz waga wrócilam do stanu przedciazowego to spodni zapiac nie moge w biodrach :/.I jeszcze jedno pytanko czy Wasze bobasy jak chcialy jesc to tez tak wyciagaly jezyczek i memlaly, bo polozna kazala mi o tym fakcie powiedziec lekarzowi i troche mnie to zaniepokoilo.
 
Do góry