reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Czas tak szybko leci, że faktycznie niedługo będę szaleć z roczkiem. :-) Póki co przygotowuję chrzciny... Maciuś przystojniaczek, a jaki miał superowy torcik!!! :-) Hesia jaka modeleczka, a jaka dumna, że ma kolczyki, hi hi :-)
 
reklama
Hej
Dawno mnie tu nie było, aa jakoś czasu brak.
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ MALUSIM I DUŻYM KOBITKOM!!!

Future dobrze, że wirusówka szybko mineła, a Hesia principessa :) i wydaje się taka duża!!
Krysiaczek Maciuś kawaler jak się patrzy i torcik miał piękny. Wszystkiego dobrego :)
Katarinka czas tak leci, że mi się ciągle wydaje jakby Julian się urodził wczoraj, a on taki duuży hehe - wogóle jest duży - wyobraźcie sobie ok.76 cm i ok 10kg, a mało je, hmm jakiś oszczędny jest chyba hehe

Buziaki dla wszystkich













 
jakoś ostatnio pusto się robi,ale nic dziwnego dzieci co raz bardziej wymagają naszej uwagi,ja sama mam mniej czasu, chodzę sobie wieczorkami na zumbę, taki mój relaksik, w dzień Zosia i tak jakoś dzien po dniu lecą
 
Witam wszystkie szanowne przyszłe i obecne mamy:) Jestem zupełnie "świeża" na tym portalu i forum:) W czerwcu zostanę mamą małego Artura. Wciąż waham się czy rodzić w Gorzowie, ale ostatnio słyszałam wiele dobrego na temat naszego szpitala. Mam nadzieję, że rozwiejecie moje wątpliwości choć troszkę;)
 
reklama
atagata witaj wśród nas:)Nie bój się. Ja rodziłam w GW i byłam przerażona.. jednak bardzo się pomyliłam. Naprawdę nie ma się czego bać! Jak masz jakieś nurtujące pytania to wal śmiało :tak:
 
Do góry