reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród w Gorzowie WLKP

aga wszystkiego najlepszego dla Lenusi :* całuski od cioci Madzi i Kubusia :)
współczuję, że musisz wracać do pracy kochana.. ale trzymaj się dzielnie, łatwo nie będzie ale na pewno dasz radę :*
I dzięki za radę z dmuchaniem w twarz dziecka.. oby nigdy się nie przydała, ale warto wiedzieć
Dobranoc :*
 
reklama
100 lat dla Lenki :) Rosna nam te dzieci w oczach :) Moj konczy w srode pol roczku :) Aga zrob bilans umiejetnosci Lenki :)

Aniolek ja tam nie wiem, bo moj Luby poszedl z Malym na badanie :) Ale szybko wrocili. Jak Kubus lubi sie ubierac i rozbierac to pewnie nie bedzie plakal. :)

Kasiulem slyszalam ze sie z moim spotkalas :) Pojechal za mnie zalatwic sprawe do Was bo ja juz mam maksa na Twoja firme. Nie dostaje czesto faktur, a ostatnio to juz przegieli. Okazalo sie ze numer konta zmienili a ja placilam na stary. No ale skad mialam to wiedziec :) A jak tam Alunia? Chodzi juz czy tylko sie wspina?
 
Aniołek do nas doktor podszedł bardzo formalnie, badanie nie trwało długo, jakieś 10 minut. Najpierw manulanie zbadał nóżki, później zrobił USG. Dziecko trzeba rozebrać i rozpiąć pieluchę. Franek nie płakał. 10 minut kosztowało 80 zł :szok:
 
aga buziaki dla lenki. milion uscisków. aby szybko się rozwijala. ps. całe szczęscie moja sie nie zapowietrza.

aniolek. moje badanie u raginii trwało 3 minuty, za 80 zł.

a powiem wam, ze moja miala 3 tygodnie jak byla na usg cimiączkowym. i spała podczas badania ;) a po głowie jej smarowali tym zelem co nam brzuchy, i jezdzili tą lamką a ona nic. ;) tak mi sie przypomnialo.
 
hej dziewuszki, widzę, że u was się dużo dzieje, ja tylko na chwilkę. W piątek ok 1 w nocy pojechałam do szpitala a w sobote o 11.30 urodził się Julian przez cesarką (57cm długi i 3730 waga), gdyż, zaklinował się główką i konieczne było cięcie. A dziś do domku trafiliśmy:) Relacje za parę dni..
 
hej dziewuszki, widzę, że u was się dużo dzieje, ja tylko na chwilkę. W piątek ok 1 w nocy pojechałam do szpitala a w sobote o 11.30 urodził się Julian przez cesarką (57cm długi i 3730 waga), gdyż, zaklinował się główką i konieczne było cięcie. A dziś do domku trafiliśmy:) Relacje za parę dni..

Gratulacje kochana!!!! Ucałowania dla Julka :**** jak nabierzesz sił to daj znać jak wrażenia, no i foteczkę maleństwa :)
 
reklama
Do góry