reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Czesc Mamusie :)
Dawno mnie nie było ale brak czasu daje we znaki :( FutureMummy gratuluje :) aby zdrowo rosło Maleństwo :)

Moja Majeczka rośnie jak na drozdzach ;)
Ale ja nie o tym chciałam dzisiaj...była u mnie pani pielęgniarka środowiskowa w sumie nie wiem po co. Na kontrole jakąś, od razu zaczełam przeprszac bo ja oczywiscie w pizamie ( byla to ok 9:30 ) lekki balagan w salonie bo lezałam sobie z Majeczką a pielegniarka że chyba balaganu nie widzialam i zaczela opowiadac mi o malutkiej dziewczynce w wielu mojej Majeczki.
Mowila ze byla wczoraj z wizyta u niej a tam brud syf napalone posciel w lozeczku brudna dziecko placze, pielegniarka mowi zeby nakarmic malutka a matka ze da jej wody bo nie ma mleka bo nie kupila bo nie ma za co a dopiero 10 go dostaje pieniadze z opieki. Jak to uslyszalam od razu pobieglam do kuchni dalam pielegniarce dwie puszki enfamilu zeby zaniosla tej dziewczynce.
Po wizycie pielegniarki nie moglam przestac myslec o tej malutkiej...postanowilam jej pomoc. Napislam do znajomych na FB z prosba o kupno mleka ( malutka ponoc pije Bebiko 1), w nastepnym tyg chcialabym dostarczyc to melko do malutkiej, zrobilam juz paczke z ubranek kupilam 3 x bebiko wiec mamusie jesli chcecie pomoc to napiszcie na maila jakos sie zgadamy.Sumienie mi nie pozwala zeby dziecko chodzilo glodne a wspolnymi silami wiecej pomozemy. kimfour@wp.pl
 
reklama
A to Moja Majeczka :)
 

Załączniki

  • 100_8355.jpg
    100_8355.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 40
  • 100_8360.jpg
    100_8360.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 44
  • 100_8371.jpg
    100_8371.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 45
aniolek, powiedzielismy od razu. z tym, ze to mnie musieli pocieszac, bo bylam w fatalnym stanie. robilam sobie wyrzuty jak moglam byc taka nieostrożna, i że Helence bedzie przykro, bo początkowo miala być jedynaczką. a poza tym jestesmy trochę w kropce, bo zaczynamy budowe, ja nie mam pracy za bardzo. tzn nie mam etatu. no niewazne. chodzi o to, ze gdyby to bylo zaplanowane, no na pewno nie teraz. ale generalnie moj tata sie najbardziej ucieszyl, powiedzial, ze mozemy mieszkac w ich domu jak dlugo chcemy, ze jest 170m2 wiec sobie poradzimy. moja mama zaczela mi mowic, ze bedzie ciezko (bo ja z bratem taki sam okres mamy, okolo 1,5 roku), bo ona to przeszla, mowi, ze organizm nie jest jeszcze do konca gotowy. no ale powiedziala pozniej...: no i dobrze, juz jestescie starzy wiec to najlepszy czas hahah. dodam, ze ja mam 27 a moj maz 36lat.
teraz już się cieszę, ale bylo to dla mnie ogromne zaskoczenie. ale jak zabaczylam "toto" na usg to już planuję wszystko ;)
 
Future, to super ze macie takie wsparcie w rodzinie no i warunki mieszkaniowe..
Tesknie za okresem ciazy :)) wygladalam wtedy tak ladnie..teraz to nawet nie ma czasu zadbac o siebie, a jak czas jest to sil brakuje albo nie wiadomo w co rece wlozyc. No i jestem sama, a wczesniej Pawel byl tutaj..
Zdrowka Kochana dla Ciebie i córecz-EK (mam nadzieje) :-p:*
 
MamoMajki - po pierwsze Majeczka śliczna i jaka już pulchniutka, moja niby waży 5,5kg, ale jakoś po niej nie widać. :-) Ślicznie się uśmiecha! Amelii nie mogę nigdy uchwycić z uśmiechem, bo jak zobaczy aparat to patrzy się jak zaczarowana. :-) Co do tej maleńkiej co nie ma mleczka, to mam jedno opakowanie Bebiko 1, zostało mi bo mojej podaje Humane 2x dziennie, a reszta pierś. Nie wiem jak mogłabym ci podesłać to mleczko. Też mi szkoda dzieciątka, żeby ją wodą karmić, to się w głowie nie mieści. Poza tym ta matka mogłaby posprzątać i ogarnąć trochę w domu, żeby syfu nie było, do tego nie są potrzebne pieniądze. No ale dzieciątko niczemu nie winne...Future - będzie dobrze, Helenka będzie Ci pomagać przy maleństwu. :-) Stanu błogosławionego Ci zazdroszczę, super jest być w ciąży!!! Brzusio, pierwsze ruchu, później kopniaczki i dziwne zachcianki... :-) Ech... A tu już 3miesiąc leci mojej małej. Trzeba się upajać chwilą.:-)Buźka
 
reklama
ja jak zwykle z doskoku ;]
Future- nie jesteś sama. Kilka z dziewczyn z tego forum, z marcówek też jest kolejny raz w ciąży :)
Mnie też czasami tęskno za brzuszkiem, ale muszę o tym zapomnieć.
 
Do góry