reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Hej dziewczyny,
Czy miałyście sytuację, że dziecko było ułożone pośladkowo i kazali wam rodzic siłami natury? bo pare dni temu w Gorzowie taka sytuacja miała miejsce i powiem szczerze, że wydaje mi sie to dośc nienormalne. Co wy o tym sadzicie?Któraś z Was tak miała?

Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
No własnie 20 lat temu.Czyżbyśmy więc miały w gorzowie sredniowiecze...?Z tego co czytalam jest to bardzo duże zagrożenie dla kobiety i dziecka.Czy którąsz Was w ostanim czasie tez takie coś spotkało?
 
Kochane dziękuję za miłe słowa :),
zdjęcia Alusi dodam niebawem, muszę troszkę popstrykać :)
Ja jadę na sterydach... Ala na antybiotyku :( szkoda słów...a fizykoterapię "na cito" mam w styczniu...powiem wam porażka!!!
No ale chociaż parę dni na zwolnieniu posiedzę w domu. Nie za długo żeby mi się w głowie nie poprzewracało :( w środę do pracy :( nie wiem jak będę gadała z ludzmi, bo powiem wam że gadanie mi średnio wychodzi....

Future GRATULACJE dla Helenki :)))

Aniołek głowa do góry!! Raz jest źle ale potem zawsze jest lepiej...takie już jest życie, że ktoś odchodzi, żeby pojawić się mógł ktoś inny...smutne ale prawdzie...

Anula moja koleżanka miała córcię ułożoną pośladkowo i też miała rodzić ją SN ponieważ to jej trzecie dziecko... na szczęście Mała się przekręciła....
 
Hej Kasiulem! Ale cię dopadło jej zdrówka życzymy!!
Future, gratki dla Helci.
Aniołek, trzymaj się! Niestety życie bywa brutalne. Bardzo mi przykro z powodu wujka.

IMG_0530.jpg
A my już świątecznie :-)
 
Ale śliczna foteczka! Franuś jak wyrósł, fajniutki chłopczyk z niego! ;-)Anula, rodziłam 3tyg. temu i mała ułożnona była główkowo, tyle że w skosie i ciężko było mi ją wyprzeć. Dr Sroka z dr Gratkowskim chodzili i poganiali położną, że jak zaraz nie urodzę to jedziemy na CC, ale obyło się bez cięcia. Nie chce mi się wierzyć, że pozwoliliby rodzić pośladkowo! No chyba że to zależy od lekarza, który jest na dyżurze, bo przecież wariatów nie brakuje! Wydaje mi się, że żaden normalny gin nie męczyłby tak kobiety!!!
 
Katarinka09: z tego co ja słyszałam to taki madry jest ordynator Brycht ;/ a poród pośladkowy grozi dziecku moze doprowadzic do m.in. uszkodzenia barków dziecka, utknieciem główki w kanale rodnym a co za tym idzie niedotlenieniem mam nadzieje ze moj synek ladnie sie obróci do porodu bo jak takie cos sie słyszy to włos sie jezy;/
 
Ale cisza! Już uszka robicie :) A mi mężulek okna pomył ufff <jupi>
Dziwna sprawa z tym porodem pośladkowym. Moja znajoma w Drezdenku od razu została zakwalifikowana do cc, bo dzidzuś do końca nie obrócił się.
My dziś byliśmy u lekarza na kontroli i Franek przez miesiąc przybrał tylko 170 gram, ale według pani doktor nie mamy się martwić. Za miesiąc będziemy go jeszcze raz ważyli i jeśli nadal tak mało będzie przybierał, to trzeba będzie przejść na mm. Teraz Franek wazy 6400.
 
reklama
Hej dziewczyny!
Dawno mnie nie było - problemy z internetem.
Aniołek trzymaj się, zła passa minie. Głowa do góry.

MamaFranusia słodziak ten twój maluszek. A chyba faktycznie mało waży, mój Julian ma 2,5 miesiąca jest na mleku modyf. i waży 6,5kg. Lekarz stwierdził, że bardzo dobrze waży.

A wogóle byłam z nim u pediatry prywatnie, bo moja doktorka to nic nie pomaga, i przynajmniej teraz Julek się najada i ma ładne kupki - strasznie mi ulewał - doktor zalecił zagęszczać mleko nutritonem i dał kropelki lactiv baby i jest oki. I ogólnie tez mi w dzień nie śpi, ale są dzieci różne. No i już zaczyna się bawić zabawkami - macha rączką by mu grzechotały hehe i parę razy udało mu się rączką chwycić:)

Future to widzę, że teraz podłogi masz wyfroterowane na błysk, jak Helenka zasuwa :)) Super jak szybko dzieciaczki rosną:)

A co do ordynatora i porodu pośladkowego to nie wiem jak to jest, bo też słyszałam że zafiksowany na porodzie naturalnym a u mnie dość szybko zdecydował że ma być cc.



Pozdrawiam


Zobacz załącznik 418246
 
Do góry