reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród w Gorzowie WLKP

katerinka z rozwarciem też można trochę pochodzić, ja juz chodze ponad 4 tygodnie, więc nie ma reguły. tak sobie córa upodobała mamusi brzuszek że nie chce na mrozy wychodzić:-D wsumie tylko ja dowierzałam że dotrwam terminu a nawet przenoszę a i do połowy października też pracowałam więc teraz czekanie to dla mnie udręka psychiczna bo fizycznie to ja czuje się znakomicie
 
reklama
moj zaczal juz cos odksztuszac po tym syropie..ale wydaje mi siwe ze czesciej kaszle.
moja siostra o 4 pojechala rodzic i miala 1.5 cm a o 7 juz miala 7 cm. pozniej do niej pojade :>
 
ja po dzisiejszej wizycie, nadal nic rozwarcie nadal 1,5 cm, ale dostałam skierowanie do szpitala, tylko dlatego że mam cukrzyce ciążową, no i lepiej żebym sobie poleżała na oddziale, gdyby nie to to dalej bym w domciu sobie śmigała. no nic zdrowie maluszka ważniejsze ale myślę, że i tak do przyszlego tygodnia to sobie tam poleże, bo u nas nie wywołują porodu czekają aż się samo zacznie a u mnie się na to nie zapowiada.
 
reklama
Hej Mamusie :)
Gratuluje siostrze gaji :) Niech Maleństwo rośnie zdrowo:)

Aneczka już niedługo będziesz tulic swoją dzidzię :) trzymam kciuki :)

Ja wczoraj miałam znowu bóle, niestety przeszły :-(
za to chwycił mnie ból zęba :-( i to masakryczny...byłam u dentysty i jest jeszcze gorzej...kiedyś leczyłam go kanałowo i niby jest martwy ale boli okropnie :(Ból przy porodzie zniosę ale ból zęba i poród to już za dużo....dzisiaj chodzę cały dzień i ryczę z bólu.....
Jutro idę znowu i mam zamiar pozbyc się go raz na zawsze. Czy któraś z Was rwała zęba w zaawansowanej ciąży?
 
Do góry