reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród -nasze oczekiwania i obawy.

Ja nawet się nie zastanawiam nad zzo :no:

Pierwszy poród wspominam jako cudowne przeżycie! Nie mówię że było przyjemnie. Momentami bolało jak cholera ale wszystko do przeżycia :-) Jak się zobaczy maleństwo to od razu się o złym zapomina :-):-):-)

Poza tym chyba szkoda mi kasy :-p:-D za te 600-800zł można by coś fajnego kupić :-p:-D
 
reklama
Byłam w szpitalu w Zielonej Górze, zapewniają wszystko a ze sobą trzeba wziąć tylko dokumenty. Dzisiaj zakupiłam miniaturki kosmetyków:)
 
Carmella - szpital w ZG rules - nawet nie szalej z kosmetykami dla dziecka, bo dostaniesz sporo próbek i kuponów rabatowych, więc będziesz mogła pokupować potem co Ci się najlepiej sprawdzi. nawet krem na cycki dają, położna kazała nic nie kupować.
 
No kupiłam dzisiaj dla siebie miniaturki kosmetyków - szampon, odżywki i żel do mycia, żel intymny wezmę duży bo dużo zużyję. Dla dziecka mam kilka próbek ale ostatnio kupiłam zwykłe mydełko bambino i zwykły krem, żeby było:D Dobrze, że napisałaś o tych cyckach bo chciałam kupić, wykreślam więc z listy:p mam kupon rabatowy na kosmetyki nivea dla dziecka, ale chyba nie skorzystam....
 
Carmella - w środę mamy w ramach SR wycieczkę na porodówkę, poza tym podpytam jeszcze dokładnie o to co szpital da, i dam Ci znać.
 
ok, super, dzięki:) dzisiaj chciałam oglądać sale ale wszystkie zajęte. dowiedziałam się na szybko, że pojedyncza sala do porodu 150zł, a chcę jeszcze popytać o poród w wodzie, cc przy mojej wadzie serca, zzo i ogólnie mam pytania:D jakoś w tym tyg wybiorę się jeszcze raz pooglądać, szkoda, że zdjęć sal nie ma na necie:/
 
Jutro zaczynam zajęcia w szkole w szpitalu również będę się dzielić informacjami na bieżąco :D Jutro co prawda będzie organizacyjnie ale może coś juz się dowiem :p
 
Ja się wybieram do swojego szpitala na początku marca, dowiedzieć się wszystkiego po kolei, co mam ze sobą zabrać dla siebie i maleństwa, jak wygląda sprawa z pojedynczą salą itp.
 
reklama
Carmella - szpitalna jest za darmo, ale terminy są pewnie na listopad;) Ja chodzę do tez darmowej, która do tej pory była tylko płatna, teraz też na NFZ działa, prowadzi ją Kasia Sadurska, do niedawna prowadziła zajęcia w szpitalnej własnie. Tu masz linka: Kontakt. Szkoła Rodzenia Zielona Góra "Dla Rodziców" Są chyba jeszcze wolne miejsca na kursie na który ja chadzam.
 
Do góry