reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród -nasze oczekiwania i obawy.

zrobiłam się w środku jakas taka ciaśniejsza.. strasznie się boje naturalnego porodu,że mnie porozrywa od środka :-:)-(

co myslicie o tym znieczuleniu do kregoslupa? jest w 100% skutecznie i bezpieczne?
 
reklama
to normalne, ze zrobiłaś się ciaśniejsza ale przejdzie a przy porodzie się rozluźni.
Ja sie na znieczuleniu nie nm ale jesli nie będzie konieczne to sobie go nie dam zrobic

Nie wiecie jak to jest z porodzie sn przy nadciśnieniu. Zawsze robią cc? Próbowałam mojego gina podpytac ale powiedział bym sobie glowy tym nie zawracała
 
Kilolek nie wiem czy zawsze ale ze mna leżała dziewczyna po cesarce wlasnie z tego powodu:tak:wiec przypuszczam ze tak ale wiesz sama, ze duzo zalezy od szpitala i jego ustalen... Ja bym na Karowej i Żelaznej rodziała sn bo tam ułozenie posladkowe nie jest wskazaniem do cc...
 
zrobiłam się w środku jakas taka ciaśniejsza.. strasznie się boje naturalnego porodu,że mnie porozrywa od środka :-:)-(

co myslicie o tym znieczuleniu do kregoslupa? jest w 100% skutecznie i bezpieczne?
ja miałam to znieczulenie i dobrze się po nim czułam, skurczy nie czułam i było bosko, ale nie na wszystkich to znieczulenie działa, np na moją kolezanke nie podziałało.
ja tym razem mam nadzieje ze na gazie pociagne az do samego konca :)
 
ja miałam to znieczulenie i dobrze się po nim czułam, skurczy nie czułam i było bosko, ale nie na wszystkich to znieczulenie działa, np na moją kolezanke nie podziałało.
ja tym razem mam nadzieje ze na gazie pociagne az do samego konca :)
pociągniesz pociągniesz ;-)
pieszczoszka z wkłuwaniem do kręgosłupa zawsze jest jakieś ryzyko dlatego podpisujesz zgodę na takie wkłucie, nie nastawiaj się negatywnie myśl o oddychaniu prawidłowym podszas porodu bo to ważne:tak::tak:
 
Ja się raczej nie zdecyduje na takie znieczulenie... powiem szczerze, że mam co do niego większe obawy niż do samego porodu. Może w chwili bólu przeklnę swoją decyzję, ale za parę godzin i tak dojdę do wniosku, że dobrze zrobiłam. Poza tym nie wyobrażam sobie cewnikowania :no::no::no:

Kilolek - czyli, że jak leczę się na nadciśnienie, to mogą mi nie pozwolić rodzić sn? :szok::szok::baffled::baffled: ooojjj...
 
Anik uwiez ze na koniec ciazy jest ci wszystko jedno - chcesz juz urodzic:-D:-D:-D ja pamietam ze nie bylo kiedy sie wystraszyc nawet cewnikowania, pol minuty i po wszytskim, winda i na sale :-Dto wszystko sie poprostu dzieje...:tak:
 
anik wiem, ze tak bywa ale nie wiem czy jest to regula, nic nie wiem i to mnie wlaśnie ciśnie :-(
wszytskie znajome z nadciśnieneim, które udalo mi się zaputać mialy cc albo zplanowowane albo i tak w tracie się okazywalo, ze cisnienie rosnie a dziecku tetno spada i trzeba bylo szybko cc robic ale moze tak mi sie znajome ulozyly, nie wiem.
 
reklama
Do góry