reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród Na Wesoło

Musiałam robić przerwy w czytaniu bo tak się popłakała ze śmiechu, że nic nie widziałam. Super naprawdę świetny ten wątek... Nawet troszkę mniej porodu się boję - a to już niedługo... 27 grudzień
 
reklama
Mamuski, jestescie boskie. :-D :-) Od razu mi lepiej jakos. Ja juz tez chce urodzic, najlepiej tak na wesolo jak Wy. :tak:
 
Ale sie usmiałam az brzuch mnie rozbolał,ja tez cos drzuce
Moja kolezanka rodziła córke ,poród odbierał arab ,jak mała wyszła krzyczy ma pani ćurke,a jakie imie ,a ona Sara -a coś nie pasi. A jak łyżeczkował ja po porodzie ,bo łozysko nie odeszło całe ,ona nacpąna dolarganem zamiast spac mówi do niego ej.Husejn czy jak ci tam fajnie sie skrobie polskie chrzescijanski marchewki,a on bardzio lubiec marchewki ,ona tylko bez perwery doktorku
 
A prosze bardzo. Jak to fajnie, ze mozna komus wywolac usmiech na mordce :-) Zaluje, ze nie moglam tego wtedy nagrac. Widok z mojej perspektywy byl przedni. I nasze teksty tez nie najgorsze.Cos mi sie jeszcze przypomnialo :-) jak mnie przyjmowali do szpitala, to moj chlop siedzial sobie w poczekalni. Jak juz moglismy pogadac, to mi powiedzial (caly zielony na twarzy), ze widzial... WĄTROBĘ LUDZKĄ....Jak sie okazalo przed chwila jakas dziewczyna urodzila i polozna szla z lozyskiem ;-)
 
A prosze bardzo. Jak to fajnie, ze mozna komus wywolac usmiech na mordce :-) Zaluje, ze nie moglam tego wtedy nagrac. Widok z mojej perspektywy byl przedni. I nasze teksty tez nie najgorsze.Cos mi sie jeszcze przypomnialo :-) jak mnie przyjmowali do szpitala, to moj chlop siedzial sobie w poczekalni. Jak juz moglismy pogadac, to mi powiedzial (caly zielony na twarzy), ze widzial... WĄTROBĘ LUDZKĄ....Jak sie okazalo przed chwila jakas dziewczyna urodzila i polozna szla z lozyskiem ;-)
no powaliła mnie ta wątroba na kolana.ciekawe skąd się wzięła na porodówce:-):happy::-):happy::-):happy::-):happy::-)
 
reklama
Do góry