reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród już niedługo.........

Basia,kiedys chcialam tej dziewczynie napisac,zeby uwazala na niego,bo bedzie do niej jezdzil i jezdzil i jej wyjezdzi tak samo jak mi... No,ale sie powstrzymalam,bo stwierdzilam,ze nie bede sie znizac do jego poziomu... A znajac jego,to pewnie by mnie tak po tym styral,ze szok... :( Wiec sobie podarowalam. :)
A co do podawania danych,to tak,podam go,ze jest ojcem... Nie chce by moja Zuzanka miala w akcie urodzenia jakies n/n,a przy okazji ja nie chce wyjsc na kogos,kto niepamieta z kim to zrobil... Poza tym chce go podac o alimenty,wiec musza byc jego dane. Nie podaruje temu draniowi nigdy!!!
 
reklama
Agutko - masz rację....lepiej podać go o alimenty niech płaci. Tylko żeby ten....nie zatruwal ci kiedyś życia jak sobie ulożysz na nowo.
 
Basia,wiec ja wtedy podam go o taka podwyzke alimentow,ze sie na bank nie pozbiera. :) Albo wymysle jeszcze cos innego na niego i juz... A zycie sobie ukladam od nowa,od kiedy Nas zostawil... I teraz powiem,ze naprawde mam lepsze zycie,niz jak bylam z nim przez te pierwsze 3 miesiace. :D
 
Agutko - to bardzo się cieszę, że układasz sobie życie na nowo. Czy dobrze myślę(z Radkiem) o którym piszesz ;) Jeżeli tak to życzę wam aby wam się ulożylo jak najlepiej
 
Basia,nie nie. :) Chodzilo mi,ze wreszcie poczulam sie taka jakas szczesliwa,gdy sie rozstalam z Lukaszem... No i zaczelam sie usmiechac,bo przez pierwsze miesiace tego roku malo bylo widac u mnie usmiechu... Zreszta - jaki Sylwester taki pozniej caly rok... Czyli bezLukaszowy,bo na sylwka byl,ale tak jakby go nie bylo. ::) Jesli chodzi o Radka,to on jest poprostu przyjacielem jeszcze z piaskownicy. ;) Poza tym ja narazie jakos tak nie do konca mam ochote na bycie z kims... Bo mam uraz,bo sie boje... Chociaz wczoraj z mama bardzo interesujace ogloszenie widzialysmy od jakiegos chlopaczka w gazecie,hehehehe. :D I tak mysle,ze moze napisze smska. :p
 
Agutko - to sie cieszę, ze jesteś szczęsliwa. Teraz musisz dobrze ulokować swoje uczucia, żeby twoje dziecko też potem nie cierpiało :D Ale teraz Zuzia przysłoni ci cały świat i to napewno ci będzie wystarczyło a na miłość prawdziwą przyjdzie jeszcze czas :D
 
Basia,ja mam taka cichutka nadzieje,ze naprawde znajdzie sie ktos taki,bo ja tak strasznie boje sie samotnosci... :( Ale to prawda,teraz tylko i wylacznie Zuzanka ma miejsce w moim serduszku i napewno nikt Jej go nie zabierze. :D
 
Agutko nie będziesz sama będzie z tobą Zuzia i twoja rodzina.Łulasz może był za bardzo uzależniony od swojej matki.Oswoisz się z mała i wyruszycie obie na podryw. ;D
 
Agutka olej facetow :p po co na esa wydawac :p jak ma byc sam sie znajdzie; moja kumpela z dwojka malych dzieci (2 i 3 latka) wlasnie sie rozwodzi; wyszla za faceta ktory od razu po slubie lapy wyciagnal do bicia... stwierdzila ze lepiej byc samej niz dostawac w pysk na sniadanie obiad i kolacje; i powiem ci ze pojawil sie ktos kto szaleje za nia i akceptuje dzieci; trzymam za nia kciuki bo naprawde mloda dziewczyna 24 lata; glowa do gory :D my tu wszystkie za ciebie trzymamy
 
reklama
Agutko - jeszcze znajdzie się ktoś kto będzie wart miłości. Nie szukaj nic na siłę. Milość sama się pojawi w odpowiednim momencie ;) Jak się czujesz???? Dalej masz rozwolnienie???
 
Do góry