reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród już niedługo.........

Mijus,bedziemy ogladac sie za "dupami" dla nas,hihihi. :D

Dzikusko,napisalam do niego,bo chcialam zobaczyc,co to za jeden,no i spoko - bylo milo - do czasu az na gg przyznal sie,ze juz dawno znalazl dziewczyne,z ktora zaczynaja darzyc sie uczuciem,ale tak poprostu chcial popisac smsa z innymi,bo a noz widelec trafi sie lepsza... ::) Kolejny cham - sporo ich na swiecie. :p :mad:

Basiu,jesli chodzi o moje samopoczucie,to jest napewno lepsze niz wczorajsze. ;) W watku o samopoczuciu napisalam wiecej. :)

Dziewczynki,a za te kciuki,to ja nie dziekuje,zeby nie zapeszyc. :) Fajnie by bylo miec kogos takiego... Ale to kiedys. :) Narazie Zuzia Zuzia Zuzia i jeszcze raz Zuzia! :D :D :D
 
reklama
Wiecie, z jednej strony strasznie sie obawiam porodu, a wlasciwie chyba samego momentu kiedy sie zacznie, a z drugiej strony wydaje mi sie, ze do niego jeszcze tak duuuzo czasu...Tak jakbym przyzwyczaila sie do mysli, ze jestem w ciazy i zawsze juz w niej bede ;D zabawne, nie? Ostatnio u lekarza bylam 3 tygodnie temu i nawet mi nie zasugerowal kiedy mam znowu przyjsc, choc zawsze mowil:do zobaczenia za miesiac, tylko kazal mi od 19go chodzic na odzial na badanie KTG-czyzby myslal, ze juz mnie nie zobaczy? Ale tak sobie mysle, ze dla mojego spokoju pojde do niego w ta srode(mam nadzieje, ze nie bedzie na urlopie ::))aby mnie posprawdzal, tzn sprawdzil, czy jeszcze jest wszystko zamkniete, czy nie ma choc malutkiego rozwarcia itd. Bede sie lepiej czula.
 
Royanno, ja nie tyle mam wrażenie, że już do końca życia będę w ciąży, co bardziej, że jestem w niej już ze 2 lata ;) ;D :D. A naprwde już się nie mogę doczekać kiedy będzie po wszystkim, bardzo mnie męczy to czekanie! ;) (tym bardziej, że raczej należę do osób niecierpliwych i troszkę narwanych!)
 
No dobrze, że ciąża u kobiety nie trwa tyle co u słoni, bo naprawdę chyba bym nie wytrzymała, i albo bym oszalała od tego czekania, albo kazała się uśpić i obudzić pod koniec, albo jeszcze lepiej tuż po porodzie :p ;D :D
 
Ja tez juz sie doczekac nie moge,a szczegolnie od momentu,jak tydzien temu lekarz kazal mi spakowac torbe,wiec teraz siedze jak na szpilkach i kurna czekam az cos sie zacznie dziac. :p Meczy mnie takie cos,hehe. :D

Dziewczynki,a jak to jest z KTG wlasnie? Od kiedy powinno sie je wykonywac? Musze miec jakies skierowanie od lekarza,czy musi mi sie cos dziac? Czy poprostu moge isc juz w tym tygodniu tak poprostu,zeby sprawdzic,czy wsio jest ok? I jak czesto powinno sie je robic?
Pewnie zadaje banalne pytania,ale ja sie na ten temat nic a nic nie orientuje. :(
 
Moj lekarz nie kieruje mnie na ktg pomimo,pomimo.... zresztą nie wiem jak będzie po piątkowej wizycie.Ale myślę Agutku,że jak pójdziesz do jakiejś przychodni i poprosisz o zbadanie tętna to napewno Ci nei odmówią ;)
 
No ale nie wiem czy w przychodni mają aparat do KTG? ::) Agutko Gin kieruje na KTG już pod koniec ciąży i to nie jest powiedziane że kazdy tak robi. Na pewno zrobią ci KTG gdybyś źle się poczuła, albo zaczęła odczuwać skurcze to wtedy w szpitalu robią a tak żeby iść z ciekawości tym bardziej teraz gdy masz jeszcze czas to nie wiem czy by ci zrobili
 
Mi ktg robili teraz w szpitalu codziennie - dzieci baaaaaaaaaardzo go nie lubią bo kopią jak szalone i uciekają ;) nawet malutka która dotąd była aż za spokojna.
Jak byłam miesiąc temu w szpitalu to jeszcze nie miałam robionego tego badania.

Agutku! nie bardzo pamiętam jak to jest ale chyba żeby podać do aktu urodzenia nazwisko ojca w takich sytuacjach jak Twoja to on musi być przy tym i złożyć oświadczenie a jak tego nie zrobi to dopiero po sądowym ustaleniu ojcostwa będzie dokonany wpis. Sprawdź to sobie.


A jeśli chodzi o poród to coraz bardziej nastawiam się na naturalny bo dzieci idealnie się do niego ustawiają. Teraz z bociana dziewczyna urodziła naturalnie bliźnięta i jest wszystko dobrze więc? Sama już nie wiem - boję się. Czasem to mi już wszystko jedno byle dzieci były bezpieczne.
 
reklama
Mychus,ja wlasnie nie z ciekawosci,tylko przez te skurcze chce isc... Gin mi mowil,ze jak sie powtorza te sprzed tygodnia,to mam sie wybrac,wiec dzis juz na bank ide... :(

Margolisiu,ja bede sie dowiadywac w momencie,gdy bede szla do jakichs prawnikow z prosba o pomoc,by razem ze mna napisali pozew do sadu... No i popytam jeszcze Nadzi,bo ona rozmawiala ze znajoma prawniczka i pewnie tez cos na ten temat bedzie wiedziala... Dziekuje. :-*
 
Do góry