reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POROD:)co?gdzie?kiedy?z kim?jak?itd

Aniu, Kasiu, dzięki bardzo, teraz lecę prać, prasowac i sprzatać, bo mam niewiele czasu :)
napiszę na pewno, a jak nie dam rady to Klamka będzie was iformować, buziaki
 
reklama
Bombowo Agaciulka! Czas chyba zmienic suwaczek:))) na 12 days.....:)))) a nie 22:))))) Ciekawe, czy ktores z naszych maleństw zdecyduje się na przebicie tego terminu:))) A z przygotowaniami to spokojnie, bo jeszcze Twoje maleństwo do 20 nie wytrzyma, jak zobaczy, że wszystko gotowe; zresztą z tego co czytałam, to jestes bardzo dobrze przygotowana, i kącik gotowy i zakupy zrobione. A tak w ogóle to na Twoim miejscu nie moglabym zasnąć już do tego czasu, a i dzień mamusi Cie nie ominie:)))
 
nooo, moja niunia bedzie tez obchodzić swój pierwszy dzień dziecka hihihihihi

a odnośnie spania to juz mam jaja, dziś mi sie śnił koszmar, że rodze i nóżki dziecka wiszą mi juz w kroczuo, a ja dopiero dzwonie do lekarza, jezu, obudziłam sie rozdygotana ::)
 
No i Twoja mała załapie się jeszcze na byczka - a tak by była bliźniakiem :) Byki które znam to takie zawsze "poczciwe" są - może nie jest to najszczęśliwsze okreslenie ale żadne lepsze akurat mi nie przychodzi do głowy :D W horoskopy to wierzę tak z przymrużeniem oka, ale pomimo tego że ja jako strzelec pod wieloma względami jestem przeciwieństwem byka to bardzo dobrze się z nimi dogaduję (2 najlepsze koleżanki i mężulek :D )
 
Basiu tez jestem strzelcem a moja najlepsza przyjaciolka - byk ;D Marzy mi sie zeby synus byl byczkiem, nie wierze w horoskopy przepowiadajace ' co zdarzy sie w przyszlym tygodniu ' :D ale wierze ze ludzie spod tego samego znaku zodiaku maja wiele cech wspolnych. Nigdy natomiast nie dogadywalam sie z bliznietami.
 
Ja tez jestem Strzelec a meza mam blizniaka i bardzo dobrez sie dogadujemy:)))
Mateuszek bedzie albo jak tatus - Blizniak albo jak wiekszosc mojej rodziny - Raczek:))))
I Raczki i Blizniaki uwielbiam:)))))

Kolezanka z jogi urodzila w 36 tygodniu, jak sobie pomysle to juz by bylo za 2-3 dla mnie....rany julek!!!
 
a ja byczka chcialabym uniknac bo my z mezem obydwoje spod tego znaku i trzy pod jednym dachem to troche za duzo (tak wiec niech sie maly trzyma przynajmniej do 22 maja). Przydaloby sie bowiem troche odswiezenia i odmiennosci w znakach :)
A wczoraj sobie uswiadomilam, ze do terminu rowno miesiac. Kurcze jak szybko przelecialo.
 
Ja też bym chciała miec bliźniaczka więc do 22 muszę zaciskać nogi ;D ;D ;D ;D a wtedy będziemy mieć w rodzince równy rozkład sił 2 koziorożce i 2 bliźnięta
 
reklama
To fajowo Agaciulko!!:)

a teraz ja- mam nowe wiadomośći..chciałam bardzo zajrzec do Was wczesniej..ale nie miałam czasu:/..a i jutro tez nie wiem, czy mi sie uda..(podjęłam sie opieki nad dzieckiem kolezanki-4 letnim synkiem..i miedzyczasie -"piszę" pracę..:/

Śniło mi się dziś bardzo dokładnie, ze będę miała CC(opowiem w wątku- "co śni się czerwcówkom"..no i..
dzis byłam u gina..wszyko OK..jednak...Mój Skarb juz nie obróci się...głowke ma pod moimi zebrami..a tyłeczkiem wypieł się na świat:)..Bedąc na fotelu..podczas usg.., gdy gin to powiedział..łzy mi jakoś połynęł..że ..przygotowywałam się, najlepiej jak tylko mogłam z meżem..i dupcia..no, ale doszukałam sie już po tych kilku godzinach od wizyty plusów:/...i już OK..to dziwne uczuicie minęło..a MOJE KOCHANE SŁONECZKO PRZYJDZIE NA ŚWIAT 7 CZERWCA:):)
 
Do góry