reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady na CITO!

reklama
Babka w rejestracji powiedziala, ze w ciagu 14 dni mam dostarczyc skierowanie. Od rejestracji czy wystawienia skiero? Chyba rejestracji, co? Nie moge sie tam znowu dodzwonic
 
Angelika dużo zdrówka dla Frania.

W temacie alergii nie mam wiedzy więc się nie wypowiem. Jedynie historia kuzynki bratowej. Lekarz stwierdził skazę kobieta miała dietę rygorystyczną a dziecko nadal wysypkę, okazało się że to była zaawansowana postać liszaja w dzisiejszych czasach. Diagnoza innej lekarki, dostała maść i jakiś lek plus kąpiel w siemieniu lnianym. Przeszło.

Moje dziecko nie zrobiło kupki od piatku. Karmione Kp od 4 stycznia rozszerzam dietę pod osłoną dicofloru, była cukinia przez 3 dni, marchewka przez 4 dni, dynia do wczoraj. Do tej pory kupka co 3-4 dni,od rozszerzania codziennie do piątku, wczoraj mega płacz, wzdęcia, jak zeszły zasnął. Dzisiaj nadal nie ma kupki jedynie bączki. Mam czopki ale jeszcze nie podałam dzisiaj cały dzień na mleku miałam podać brokuły albo zielony groszek ale odpuściłam sobie. K nie chce pić wody z butelki ani herbatki poję go łyżeczką albo kubkiem. Co podać żeby mu pomóc. ogólnie do tej pory z wyjątkiem wczorajszego płaczu spokojny gaworzy itd.
 
reklama
Do góry