reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady na CITO!

Mika tez tak uwazam ze zabki to zabki bylismy u innego pediatry i osluchowo czysto gardlo tez wiec pewnie to wirusowe jakies dziadostwo przepisal nam uwaga antybiotyk??:szok: chyba pojde gdzie indziej...
 
reklama
Jakby co, leć na sor, to małe dziecko, wysoka gorączka, wiec was nie odesla... Antybiotyk na wirusa, grrr... Mógł chociaż crp zrobić, my wczoraj robiliśmy Zuzi, w ciągu 5 min był wynik, pediatra chciała mieć pewność, że Zuzi katar to tylko katar a nie początki czegoś gorszego
 
Może być trzydniówka.
Ale jak ma katar, to może rzeczywiście tylko wirus. My też przy wątpliwościach kiedyś robiliśmy crp.

Z trzydniówką niestety jest tak,że się dowiadujesz po fakcie. Wyłazi wtedy plamista wysypka, dość duże plamy, po kilka mm.

No i jeszcze jedno...Uszy sprawdził?

Dobry pediatra to taki , który bada uszy, szczególnie jak nie wiadomo o co chodzi a jest gorączka. Katar też może się zap uszu powikłać.
Nasza zawsze bada uszy, nawet jak problem brzucha dotyczy:tak:
 
Ostatnia edycja:
Niestety kiepski ten pediatra ja chodze do takiej babki ale jej nie bylo;/zalowalam ze go meczylam wczoraj nic na razie jeszcze poczekam jak bedzie wyzsza goraczka to pojade do szpitala przynajmniej moze go po ludzku zbadaja
 
Angelika przy trzydniowce nie powinno być innych objawów tylko gorączka ok 40st, później wysypka.
Pediatrzy mówią "ucho-brzucho" tzn często ból brzucha może być powiązany z zap ucha. My tak już raz mieliśmy z Niną.
Wysoka temperatura u dzieci może być też powodowane problemami z układem moczowym, jak nie wiadomo o co chodzi to warto zbadać mocz.
 
Ka.wo dziekuje ze piszesz poczekam teraz jak mu dalej wzrosnie temp i bedzie marnie wygladal to pojade w koncu na szpital bo wole miec pewnosc, ze to ząbki czy nie, czy wirus czy cokolwiek innego bo zwariuje.
 
dziewczęta !
doradźcie jaki kupić inhalator!!!
wiem że mają być małe kropelki.
a i ile soli fizjologicznej wlać do niego na inhalacje??
chcę zaraz kupić
mały cos cherla i smarkuje... chcę szybko spróbować podleczyć
 
reklama
Do góry