reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

no to troche sie uspokoilam,chociaz wiadomo zapytam jeszcze raz lekarza jak bedziemy na wizycie.

Marcelina u nas kapanko co drugi dzien.. tak zalecila polozna i tak kapiemy,bezsensowne tez wydaje mi sie kapanie takiego maluszka codziennie.A w dzien kiedy nie kapie przemywam mu tylko buzke i te faldki na szyjce woda.
anulek to fajnie,ze malemu sie skorka nie luszczyla,ja do tej pory jak mialam stycznosc z noworodkami,niemowlakami to kazdemu sie luszczyla.. myslalam,ze to wszystkie dzieci tak maja,ale ten klopot naszczescie tez juz za nami:D a szczepienia zaczynaja sie od pelnego 6 tygodnia,ale to w sumie w uk. Nie wiem za bardzo czy tak samo jest w pl.

szuszu super,ze herbatka pomogla ja jak wczoraj mlodemu dalam w tej pipetce troche to dzisiaj tez doczekalismy sie MEGA kupy:D cale szczescie..przynajmniej jedna dziennie,zawsze to cos :D
 
reklama
Dzień dobry !
Wspaniała noc za mną.. może to faktycznie nie kolka?
Bo proszę państwa dziś nic nie było..pierwszy raz od środy !

O 20 kąpiel- bo na razie robimy to codziennie- i sama nie wiem co dalej-- potem do 21 z tatusiem na pogadankach, a potem u mnie kołysanko, głaskanko, i leżakowanie na brzuszku na moich piersiach - i wtedy sobie robiła kupkę- tak śmiesznie unosiła pupkę do góry hahahaha (bo czytałam że leżenie na brzuszku ułatwia wypróżnianie się) i uwaga Pindziaczek zasnął o 23 obudził się o 2 potem o 5 i o 8 i normalnie jestem w szoku !
Dwie nocne pobudki w sumie o 2 i o 5 i za każdym razem 3 godz snu.
Rewelacja !!

a teraz wychodzę pierwszy raz z domu i jadę samochodem do szpitala na zdjęcie szwów a mąż zostanie sam pierwszy raz z Pindziaczkiem

Niestety co do karmienia nic się nie zmieniło.. po 3 odciągnięciach mam 65 ml . Ładne to mleko, tłuste, zje ze smakiem z butli, najada się średnio.. ale cycek dalej jest beeeee....
A i w nocy 2 razy wpiła 90 ml mleka :szok:
 
Marcelina ja jak karmilam to tylko przez nakladki tak bylo jej duzo łatwiej zlapac i samo przystawianie bylo bezbolesne. Bo ja mam wielkie cycki a z mlekiem jeszcze 2 x wieksze i moja brodawka byla jak jej malusia głowka wiec tylko nakladki nas uratowaly :) Moze sprobuj
A nam na szczepienie kazali przyjsc jak skonczymy 6 tydzien.
 
Witam mam pytanie do mam które karmią mm. Mój synus dostał zalecenie pić mleko hypoalergiczne. Niestety mamy problem bo ma ono grudki które się nie rozpuszczają i zatyka się smoczek. Macie może jakisa sposób. Prosze o radę ;-). U mnie nocka nie przespana niestety.
 
moniek83 u nas jest ten sam problem,tyle ze my mamy mleko na problemy z brzuszkiem no i ono tez ma te 'grudki'. Troche to uciazliwe,zwlaszcza ze mlody sie przy tym meczy i denerwuje,no i ja tym samym tez.W nocy to sama mu oddsysam smoka,chociaz szczerze mowiac czasami mi jest trudno oddessac ta grudke,a tak to mam taka igielke do przetykania smoka.I niestety nie pomaga rozcienczanie w ciepleszej wodzie ;/ takie mleko..
 
Witam mam pytanie do mam które karmią mm. Mój synus dostał zalecenie pić mleko hypoalergiczne. Niestety mamy problem bo ma ono grudki które się nie rozpuszczają i zatyka się smoczek. Macie może jakisa sposób. Prosze o radę ;-). U mnie nocka nie przespana niestety.

A jak mieszasz mleko ?

U nas też ciężko było wymieszać mleko (NAN PRO) tak żeby nie zostały grudki, pomogło mieszkanie łyżeczką plastikowa która jest przeznaczona tylko do tego celu.
 
Czesc Dziewczyny!

Mam jeszcze pytanie dot. oilatum. Kupiłam dzisiaj oilatum soft, na opakowaniu napisane jest, ze mozna stosowac od 1 miesiaca zycia, zle kupilam? czy nie ma to takiego znaczenia??
 
reklama
Jeżeli chodzi o grudki w mleku to my uzywamy mleka bebiko1 ha, butelke mamy tommee tippee. Zeby pomóc małemu uzywam juz smoczka 2 lub 3 ale strasznie mu leci bokami. W ogóle dzisiaj mamy gorszy dzień. bIEDNY nie może się wypierdzieć. Kupke robi ale ma problem z gazami. Macie jakiś sposób? Opadam juz sił.

 
Do góry