reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

moniek mam to samo mleko, te same butelki i ten sam problem:( więc jak znajdziesz jakieś rozwiązanie to daj znać. ja dzisiaj karmiłam butelką TT, aventu i Canpolu i problem jest z każdą...
 
reklama
a mi się nic nie zatyka.. (nan pro)

Marcelina ja jak karmilam to tylko przez nakladki tak bylo jej duzo łatwiej zlapac i samo przystawianie bylo bezbolesne. Bo ja mam wielkie cycki a z mlekiem jeszcze 2 x wieksze i moja brodawka byla jak jej malusia głowka wiec tylko nakladki nas uratowaly :) Moze sprobuj
A nam na szczepienie kazali przyjsc jak skonczymy 6 tydzien.


kupiłam te przystawki.. lewy cycek rewela, już chciałam skakać z radości..ale nie trwało to długo bo potem poszedł foch i z prawego już nic nie zeżarła ;/
jeszcze laktator zaczyna chodzić tak dziwnie..jak mi się rozpieprzy to leże
 
Marcelina a moze przyjdz sie do poradni laktacyjnej, ja jak nie umialam malego przystawiac do cyca to pojechalam i babka mi wytlumaczyla jak nalezy poprawnie przystawiac i teraz jestesmy na cycku chyba ze jest b.glodny to wtedy dokarmiam mm. U mnie problem polegal na tym ze za delikatnie jego przystawialam.
 
Dziewczyny czy któraś z was używa chusteczek Pampers sensitive?? Chciałabym je wypróbować bo niestety Mikołaja wysypało na pupie po Huggies pure i Pampers fresh:/ Teraz jadę na wodzie i wacikach i pupa idealna ale w nocy jednak większa wygoda z chusteczkami i szukam jakichś najdelikatniejszych...

Czego używacie do pupy?? U mnie Linomag nie zdał egzaminu i używam Sudocremu. Nie wiecie czy to się zmieni i np za kilka tyg będzie mniał mniej wrażliwą pupę??

Acha jeszcze jedno. Niektóre z was są już po wizycie u pediatry (w 14 dobie mam mieć). Coś trzeba ze sobą zabrać oprócz książeczki zdrowia? Na co mam się przygotować?
 
Ostatnia edycja:
Myszka, zabierz pieluchę tetrową (przyda się do przebrania i do położenia malucha na wagę), no i jak masz jakieś pytania to spisz sobie lepiej na kartkę, ja miałam zapytać o tyle rzeczy i w końcu zapomniałam;-)

Mam problem z pokarmem...przystawiam małego ile się da, ale on się nie najada i dojada jeszcze 60ml MM. Jak odciągam pokarm to mam max 30ml z obu cycków:eek:
I nie pomaga ani przystawianie ani odciąganie..nic. Piję dużo.
Nie wiem już co robić, żeby mleka było więcej..
 
reklama
Do góry