reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

Ola K ja też mam małopłytkowość z badania na badanie ilośc moich płytek krwi drastycznie maleje, ale lekarz mnie straszył transfuzją. Kazał pić same soki i jeść dużo warzyw i owoców
 
reklama
Cosmolady, oby nie było tak źle!! Ja mam brać 3x2 tabl, kwasu foliowego, ciekawe czy to coś pomoże....?
 
Witam
Byłam w poniedzialek u lekarza i powiedzial ze juz moze 24.04. zaczniemy coś dzialac jesli dzidzia bedzie na tyle duza już zaczynam sie bac porodu. No ale cóż trzeba myslec pozytywnie:tak:
 
Wigma, a u kogo Ty prowadzisz ciążę? I gdzie rodzisz? bo ja też z Zabrza :-)
jeśli już pisałaś to mi umknęło bo to napewno dawno było
 
Puchatko trzymam kciuki, koniecznie napisz po wizycie co i jak? no i nie zapomnij pokazac maluszka :-)
 
a ja mam sobie wizyte 11 kwietnia moj lekarz powiedzial ze teraz jakos jeszcze do niego a puzniej do niego ale do przychodni lub szpitala na ktg bede chodzic od ktorego tygodnia sie chodzi na to ktg bo to na ksiazeczke teraz pujde a nastepnym razem bedzie gdzies 36 tydzien czy dalej to teraz pewnie ostatnia wizyta :dry: niewiem pogubilam sie
 
reklama
ja mam wizytę za tydzien we wtorek 08.04 wizyty mam teraz co dwa tygodnie, chodzę cały czas prywatnie, nie wiem czy dalej będzie mnie kroił 100 zł:baffled: na miesiąc to jeszcze a teraz:confused: no zobaczymy najważniejsze żeby mi niunię kontrolował być może do ktg też będzie podłączał:tak::-)
 

Podobne tematy

Do góry