reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

Wczoraj byliśmy na USG :-)
W 31 tyg. Maluch waży 1510gram i wszystko jest z dobrze.

Poznalismy wreszcie płeć dziecka, chociaż okazało się, że intuicja mnie nie oszukała i będziemy mieć synka :-D:-D:-D i nie ma mowy o pomyłce, bo mój synek przez całe badanie bawił się swoimi jajeczkami :-D:-D:-D.


Byliśmy na usg 4d, niestety nie umiem wstawic tutaj linku z filminkiem :-) ale to po prostu niesamowite zobaczyś już swoje dziecko.
łezki mi poleciały jak zobaczyłam, że Mały ziewał.
Tak bardzo chciałabym go wziąć na ręce...

CHCĘ ŻEBY JUŻ BYŁ MAJ!!!!!
 
reklama
Pola mój maż jak zobaczył na tym usg nasza córeczke to przez godzine był w szoku:-)a potem zaczoł do wszystkich dzwonił i sie chwalił
 
ja też po wizycie :-) malutka rośnie, ma już 2600 g, ale lekarka twierdzi ze nie przeroczy przy porodzie ok. 3300g. mam nadzieję ze tak będzie.
poza tym wszystko ok, szyjka długa, zamknieta, mała takślicznie ziewała:-)
a na 27.03 umówiłam się do dermatologa żeby zobaczył te moje znamiona :-( i miejmy nadzieję że będzie wszystko dobrze
 
My tez juz po usg.:-) Dziewczynka potwierdzona, wiec nie ma niespodzianek. Wszystko w porzadku.:-) Wazy juz 1670 g! Zaczal mnie tylko teraz zastanawiac termin porodu.. z OM wychodzi 33 tydz i 4 dzien ciazy - 3 maja porod (ale bylam na hormonach jak zaszlam w ciaze wiec nic nie wiadomo...), z pierwszego usg wychodzilo cos okolo 28.05.. a z dzisiejszego wyszlo, ze jest 31 tydzien i 3 dni ciazy (czyli porod kolo 17 maja)... i badz tu madry... :sorry:
 
Maja 28 a co Ty masz ze znamionami???ja tez mam ich duzo na calym ciele,ale ide na obserwacje po porodzie,bo teraz skora naciagnieta,mam juz 2 znamiona usuniete chirurgicznie,no i 4 u kosmetyczki i planuje cd
 
Kacha, nie weim co mam ale wydają mi się dużo większe w ciąży, mam takie dwa wystające okrągłe i one nie są jednolitego koloru tzn, mają takie ciemne kropki i to mnie martwi i wolę sprawdzić bo się nakręciłam na czerniaka :zawstydzona/y:
 
Jestem po wizycie u ginki, wiadomości raczej nie wesołe.Jeśli do wtorku nie będzie zmian z moim twardniejącym brzuszkiem, to od kwietnia idę do szpitala na patologię ciąży. Najgorsze jest to, że ginka nie daje mi gwarancji, że mnie wypuści ze szpitala przed rozwiązaniem...Jestem smutna, bardzo.
 
Aurelko wierze Ci, ze jestes smutna, ale to, dla dobra Was obojga, naprawde, nie bedzie zle, zobaczysz, dobrz ze to poszlas do lekarza przznjmniej wiesz na czym stoisz, glowa do gory:tak:
 
reklama
Maja a przed ciaza tez te znamie bylo takie odstajace,wypukle? Bo z tego co ja sie dowiedzialam to jest brodawka nie grozna ,mozna ja spokojnie usunac zeby pozbyc sie tego jesli ci przeszkadza lub czesto o nie zawadzasz .Ja usuwalam juz kilka znamion a tego co sie najbardziej balam okazalo sie wlasnie nic nie grozne a takie zupelnie plaskie bylo podejrzeniem na nowotwor ale na szczescie po wycieciu i badaniu histopatologicznym wyszlo wszystko ok,choc lekarz powiedzial ze w przyszlosci moglo sie z tego zrobic cos niedobrego.A brodawki sa wypalane takim urzadeniem.To nic nie boli bo lekarz miejscowo znieczula .Ja po ciazy ide znow na usuniecie kilku sztuk,niestety natura mnie obficie wyposarzyla w przerozne znamiona.

Aurelia kochana bedzie dobrze,przemeczysz sie ale to juz naprawde nie dlugo.Moze jeszcze uda sie uniknac tego.
 

Podobne tematy

Do góry