reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

hej nie nadrobilam na glownym ... musze obiad zrobic
wiecie cala ciaze spokuj a w piatek uslyszalam ze mam lożysko drugiego stopnia co to jest ? mniej wiecej wiem ..
i ze mam za malo plynu wod plodowych i za tydzien znow wizyta
no i jeszcze powiedzial ze moge urodzic wczesniej podejrzewam ze mial na mysli ze jak pujde na wizyte i bedzie malo plynu to nie bedzie uzupelniania tylko skierowanie na porodowke i wywolaja.... z tego szoku nawett sie go nie dopytalam nic :(
jak myslicie ... wczoraj wszystko przygotowalismy dla malego lozeczko zlozone i wszystko czeka ...
 
reklama
hej nie nadrobilam na glownym ... musze obiad zrobic
wiecie cala ciaze spokuj a w piatek uslyszalam ze mam lożysko drugiego stopnia co to jest ? mniej wiecej wiem ..
i ze mam za malo plynu wod plodowych i za tydzien znow wizyta
no i jeszcze powiedzial ze moge urodzic wczesniej podejrzewam ze mial na mysli ze jak pujde na wizyte i bedzie malo plynu to nie bedzie uzupelniania tylko skierowanie na porodowke i wywolaja.... z tego szoku nawett sie go nie dopytalam nic :(
jak myslicie ... wczoraj wszystko przygotowalismy dla malego lozeczko zlozone i wszystko czeka ...


wiktoria ja miałam podobną sytuacje i dlatego wylądowałam na patologi .

no wiec...ile masz tych AFI ...zobacz na wykazie z usg .

mniej wód oznacza mniej miejsca dla malucha ...ale jesli mieści sie w normie to nic nie zrobią ...poza tym twoja ciąża już jest " wysoka" wiec o dolewaniu wód zapomnij :tak:
żeby poprawić trochę swój stan dużo odpoczywaj ...nie siedz zgięta ...a najlepiej leż albo siedz pół leżąco :tak:

jak zginasz sie to jeszcze zabierasz maluchowi wolne miejsce którego już i tak ma za mało :sorry2:

picie wody w hektolitrach nic nie da wiec nie musisz sie katować :-p;-)
po prostu taki urok twojej ciązy i tyle .

wracajac do łozyska 2 stopnia to oznacza jego dojrzałość :tak:
czyli wszytko jest ok :) nie będziesz chodzić jak słonica 2 lata :-p;-)


jak dostaniesz skierowanie do szpitala z powodu małej ilości wód to nie będa od razu ci wywoływac chyba że byś ich miała 4 AFI ...mogą poprostu cie tam połozyć na obserwacji ..gdyby co ...:dry:
i tak sobie będziesz leżeć ...aż pewnego dnia sie zacznie :tak:

wiec spokojnie i głowa do góry " nie taki diabeł straszny jak go maluja ;-) "
 
a ja sie chcialam wtracic.. ostatnie trzy dni co jakis czas kluje mnie po lewej stronie, jakby serce. i mama wczoraj sama zauwazyla, ze cos nie tak, bo mam lekko sine usta i paznokcie. nigdy nie mialam zadnych sercowych problemow i nie wiem, skad to? czy to cos, czym powinnam sie martwic? dodam, ze w ciagu tych kilku dni doslownie kilka razy mnie chwycilo (ale na dosc dlugo, kilka-kilkanascie minut). tak jakbym nie mogla oddechu zlapac.
ktoras tak miala moze??
 
a ja sie chcialam wtracic.. ostatnie trzy dni co jakis czas kluje mnie po lewej stronie, jakby serce. i mama wczoraj sama zauwazyla, ze cos nie tak, bo mam lekko sine usta i paznokcie. nigdy nie mialam zadnych sercowych problemow i nie wiem, skad to? czy to cos, czym powinnam sie martwic? dodam, ze w ciagu tych kilku dni doslownie kilka razy mnie chwycilo (ale na dosc dlugo, kilka-kilkanascie minut). tak jakbym nie mogla oddechu zlapac.
ktoras tak miala moze??


ja nie miałam :baffled:

ale chyba bym sie wystraszyła ( z tym sinieniem )
dla świetego spokoju zadzwoń jutro do swojego gina i mu powiedz co i jak :dry:
 
a ja sie chcialam wtracic.. ostatnie trzy dni co jakis czas kluje mnie po lewej stronie, jakby serce. i mama wczoraj sama zauwazyla, ze cos nie tak, bo mam lekko sine usta i paznokcie. nigdy nie mialam zadnych sercowych problemow i nie wiem, skad to? czy to cos, czym powinnam sie martwic? dodam, ze w ciagu tych kilku dni doslownie kilka razy mnie chwycilo (ale na dosc dlugo, kilka-kilkanascie minut). tak jakbym nie mogla oddechu zlapac.
ktoras tak miala moze??

Ja mam rożne takie przeboje- nie chce napędzać stracha. Ja mam wadę serca i w ciąży byłam specjalnie odesłana do kardiologa.
Koniecznie musisz spytać się o to lekarza.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry