reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

Coś ty:-D:-D:-DDokładnie są tam wargi mniejsze (w środku)i wieksze ( z zewnątrz) a ogonka nie ma to dziwne -a ciekawe jak wyglada mały fiutek???
Może wkleićie???:-D:-D:-D:baffled:

Jutro zeskanuję i wkleję. Mam na zdjęciu jajeczka i małego fiutka... to sobie popatrzycie Majowe zoboczone Ciotki :-D:-D:-D
 
reklama
Ja też po wizycie. Mała waży nieco ponad 2 kg, grzecznie siedzi sobie w brzuszku, ma siędobrze. Niestety, nie mam zdjęć z USG, bo aparat zastrajkował i nie chciał drukować - faken druken :crazy::wściekła/y::crazy:. Idę na L4 od maja i po L4 za 2 tygodnie.

Chętnie obejrzę zdjęcia z USG małego faceta bo jakoś nie miałam okazji widzieć takowego ;-);-);-)
 
Kangurka, widze ze jestes z Krakowa, ja chodze prywatnie do ginekologa, i płace za wizytę sporadycznie 50zl, i zawsze zbada mnie usg zrobi, wypisze zwolnienie z pracy (bo juz jestem w 37 tygodniu), wypisze recepte, i powie mi co sie dzieje z moim dzidiusiem i to co jest najważniejsze zawsze jest uśmiechnięty. Przyjmuje na al. pokoju popołudniami, a rejestracja jest przez internet i telefonicznie

Ekstra!
Tylko zdeka za późno :baffled: na zmiane lekarza:dry:
Zmianialam juz 3 razy.
Szkoda ze nie zgadałysmy sie przynajmniej 2 miesiace temu :wściekła/y:
 
Niedawno wróciłam od gina. Mały waży 2500g, to 35 tydzień. Wszystko w środku mam pozamykane. Przepowiedział mi że raczej przenoszę ciążę :-(, szkoda bo wolałabym urodzić nieco wcześniej Od 1 maja moja ciąża będzie donoszona więc jak pomyślę że może będę jeszcze miesiąc czekać... :no:. Ale cóż zobaczymy. Lekarz zapowiedział też że waga będzie podobna do wagi Mili (miała 3900g) więc raczej organizm poczeka aż mały będzie miał około 4 kg. Zobaczymy.
 
witam, ja już po wizycie, mała waży 3200, rozwarcie na 1 palec, szyjka miękka, łożysko I st. dojrzałości, wód w sam raz :-) więc mała chyba nie spieszy się do wyjścia ;-) no cóż to czekamy. Choć wolałabym zeby było szybciej, no ale na wywyływanie w życiu się nie zgodzę.
 
Choć wolałabym zeby było szybciej, no ale na wywyływanie w życiu się nie zgodzę.


Nie mów hop kochana z tym wywoływaniem, bo w szpitalu dziewczyny modliły się, żeby dostać oksytocynę, bo się nic nie działo. Niektóre były po 10 dni po terminie i miały dosyć.:baffled:
 
Ja też nie chciałam wywoływania ale lekarz powiediał że takie mamy w Polsce przepisy, że jak przekroczy się termin porodu o dany czas to trzeba wywoływać. Zapytałam co będzie jak nie stawię się do szpitala w wyznaczonym przez niego czasie. Odparł że to moje ryzyko ale też jego bo on odpowie za ewentualne komplikacje. Więc się zjawiłam i miałam wywoływany choć miałam ledwie skróconą szyjkę i zero rozwarcia. Mam nadzieję że teraz tak nie będzie.
 
Ja też nie chciałam wywoływania ale lekarz powiediał że takie mamy w Polsce przepisy, że jak przekroczy się termin porodu o dany czas to trzeba wywoływać. Zapytałam co będzie jak nie stawię się do szpitala w wyznaczonym przez niego czasie. Odparł że to moje ryzyko ale też jego bo on odpowie za ewentualne komplikacje. Więc się zjawiłam i miałam wywoływany choć miałam ledwie skróconą szyjkę i zero rozwarcia. Mam nadzieję że teraz tak nie będzie.
hehe, myślę ze to ich wygoda...niech mi pokaże te przepisy na papierze:tak: bo jakoś ja sie na nie nie natknęłam, ale łatwiej zaserwować kroplówkę niż codziennie sprawdzać tętno i rozwarcie
 
reklama
Ja mialam wywolywany niestety 4 dni po terminie ,no ale jak powiedzialy polozne na badaniu Ktg ze tetno jest nie miarowe i zostawili mnie na noc w szpitalu gdzie co dwie godziny byl robiony zapis ktg bo sie im nie podobla no i rano na porodowke i pod oksytocynke i zaczel;a sie jazda...
 

Podobne tematy

Do góry