reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

Maju, też już jestem po echu serca - nie wykazało żadnych wad. No własnie zastanawiam się nad tym Isoptinem.... mam mieszane uczucia szczerze mówiąc. To prawda, że serce musi obsłużyć i mnie i dziecko, ja dość sporo przytyłam, ale kardiolog mi wczoraj tłumaczyła, że w momencie gdy mi skacze tętno, dziecku też skacze, i że to nie jest dobre... no i co tu robić. Kontroluję sobie tętno, potrafi mi znienacka podczas siedzenia przy komputerze skoczyć powyżej 100, dostaję zadyszki... dobrze że po porodzie będzie już spokój z tym!
 
reklama
Ja po wczorajszej wizycie u gina mam takie wieści:
waga 2980g :baffled:
pępowina 2 razy owinięta wokół szyji :baffled: bez szans na zmiane bo juz za nisko maluszek położony zeby mógł sie obrucić :baffled:
Reszta oki, kazal mi sie zapisac na wizyte na za 3tyg. ale liczy ze szybciej w szpitalu sie spotkamy... zreszta pis usg zrobil juz taki jak do porodu i mam go nosic z wynikami ze sobą :tak:
 
Ja po wczorajszej wizycie u gina mam takie wieści:
waga 2980g :baffled:
pępowina 2 razy owinięta wokół szyji :baffled: bez szans na zmiane bo juz za nisko maluszek położony zeby mógł sie obrucić :baffled:
Reszta oki, kazal mi sie zapisac na wizyte na za 3tyg. ale liczy ze szybciej w szpitalu sie spotkamy... zreszta pis usg zrobil juz taki jak do porodu i mam go nosic z wynikami ze sobą :tak:
a będziesz rodziła naturalnie???
ciekawa jestem jak to jest włąsnie przy pępowinie wokół szyjki?
 
Minka, czy to znaczy, że w związku z tą pępowiną będziesz miała cesarkę? Jak się postępuje w takich sytuacjach?
 
lekarz powiedzial ze pepowina długaaaaaaaaaaaaaa i raczej naturalnie.......... ale ja sie boje i to bardzo........ pepowina jest drożna wiec ucisku nigdzie nie ma - taki szaliczek jak to określił i powiedzial ze nie mam sie stresowac a polozna dodala że mają sposoby na takie cudeńka :tak:
 
Maja, "wielkie umysły myślą podobnie" - ot co ;-);-)

Minka, no tak weź się człowieku nie denerwuj. Ale skoro mają sposoby to będzie ok.

A ja do ginki w poniedziałek, a potem na spotkanie z położną. A usg nie wiem, może za jakieś 2-3 tygodnie każą zrobić?
 
... fajnie że wy też chrapiecie:tak: ja na początku mężowi nie wierzyłam :laugh2:ale czasem sama siebie słysze :tak:fajnie by było gdyby nam to nie zostało
a ja dziś na 16 do lekarza i jestem szczesliwa bo lubie wiedziec że wszystko ok ,moja kropeczka tak sie kreci że już niewiem jak leży ostatnio leżała miednicowo cały czas ale wydaje mi sie że zrobiła jakiś duży obrot :tak:no zobacze dziś :-)
 
Ja byłam wczoraj u gina. I znowu skok ciśnienia 150/75. U internisty miałam 110/60. Mam tego pilnować, zwłaszcza że moja mama miała cc przes skoki ciśnienia :baffled:
Mała nadrobiła w ciągu miesiąca wzrost :-)- termin z usg przesunął sie z przełomu maj/czerwiec na termin z OM, czyli na 22-23 maja.
Następna wizyta 12 maja, ale gin powiedział, żebym się przyszykowała na początek maja, tak na wszelki wypadek:szok:
Lekki stresik, bo nie mam jeszcze paru rzeczy do szpitala i chyba zamówię w tym tygodniu. Zwłaszcza, że M od przyszłej środy do soboty jest na przeglądach w Polsce, a od 21 do 26 jest we Francji.
A dla odstresowania wczoraj od gina przeszłam się do domku. 1,5 h spacerek :-D
 
reklama
my już po wizycie mala rośnie jak na drożdzach ma już 2700g, i tak ślicznie pokazała bużke :-) no i obrot zrobiła jest główka w dół :tak: lekarz mowił żebym przyjechała do niego na dyżur 1.05. i że jak będzie sie coś otwierać to będziemy działac:tak: , chyba zaczynam sie bać :baffled:
 

Podobne tematy

Do góry