reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

reklama
dziś ja idę do lekarza, starsznie się cieszę, bo dostaję obsesji od tej rozlanej rtęci z termometru a najbardziej z mojej głupoty: ŻE WCIĄGNĘŁAM JĄ ODKURZACZEM!!!!!!!!!!!!a teraz wszędzie czytam że to mogło rozproszyć tę rtęć po mieszkaniu, choprzecież tam sa filtry???? no to jak? no ale tak czytałam w internecie! i od tego czasu nie śpię, nie jem, płaczę i ciągle wszystko wycieram :-(b:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( żeby było można cofnąc czas.....prze tyle lat nie zbiłam termometru i akurat teraz gdy jestem w ciąży :angry::angry::angry::angry:
 
Ojej Maja napewno jest wszystko ok! Ja bym sie bala bardziej o pierworodna corcie jesli juz a nie o to w brzuchu
 
A ja na usg muszę czekać do 18 marca:-( nie wiem czy wytrzymam tyle czasu przecież to prawie miesiąc:confused: a przy tym ma mi wymaz robić i sprawdzić czy nie ma jakiś bakterii a jak tak to kolejny antybiotyk:confused: tylko żeby to wszystko maleństwu nie zaszkodziło. a za tydzień idę z wynikami też pewnie się dowiem że nie pozbyłam się moich stanów zapalnych.
 
Maju będzie ok. zobaczysz, wiem, że się denerwujesz ale nie potrzebnie maluszkowi nic na pewno nie jest, sama sie przekonasz:tak:
Madziu faktycznie długo musisz czekać na usg, ja bym nie wytrzymała ale cóż jak mus to mus,
Ja do swojego gina idę w czwartek w końcu zobaczę niunie bo ostatnio ją widziałam 12.01 tyle czasu temu:szok: jestem ciekawa jak podrosła i ile waży, na 3D pójdę 21.03 to będzie ok. 31 tc już się doczekać nie mogę.
Co do mojego gina to nic nie mogę powiedzieć złego, fakt ja chodzę do niego prywatnie, profesjonalizm w każdym calu, a do tego jest mega przystojny:-D i jak tu narzekać:no:
 
A ja na usg muszę czekać do 18 marca:-( nie wiem czy wytrzymam tyle czasu przecież to prawie miesiąc:confused:

Ja też będę mieć USG dopiero 18 marca. Tyle czekam, bo taka jest kolejka do 4D.
Chciałabym już, bo nadal nie wiem, czy bedzie chłopiec czy dziewczynka.
 
Ja będę robiła usg w tym lub następnym tygodniu, muszę zadzwonić i się umówić. Też chciałabym potwierdzić w końcu płeć.
 
Ja będę robiła usg w tym lub następnym tygodniu, muszę zadzwonić i się umówić. Też chciałabym potwierdzić w końcu płeć.

to koniecznie daj nam znać...
ja już też nie moge się doczekać i tak sama się sobie dziwię, że tyle wytrzymałam w takiej niewiedzy :-), zazwyczaj jestem w gorącej wodzie kąpana i chce wszystko na już... a tu sobie mój Maluch żarty ze mnie robi i tyle:baffled::baffled::baffled: i to od samego początku
 
Polu, u mnie dwóch lekarzy jak dotąd "podejrzewało", że to chłopczyk, więc pewnie tylko się potwierdzi, że faktycznie chłopczyk... no cóż, przynajmniej mamy już tony autek po Maksiu oraz chłopięcych ciuszków ;-)
 
reklama
A ja mam jutro usg, synka nie widziałam 6 tyg już:szok:, pewnie jest już dużo większy, bo ostatnio ważył 560gr:-).Mam usg 4D z płytą, znowu tylko za 100zł:tak:
 

Podobne tematy

Do góry