reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

Mój ty boze ja nie wiedziałam ,że z kanapka i papierosem można wogóle przyjmować jak na jakims prlowskim filmie:tak::-D:-D:-DŚmiechu warte ale wam sie trafiło hihi ja sie nie spotkałam:no:.:-).

A ja też mam niedługo USG bo to juz 3 marca:tak:!!!!Sama uwielbiam to badanie i nie mog sie doczekać .Tyle ,że u mnie usg robi lekarz prowadzacy a z tego co czytam i czytałam wczesniej wy musicie sie zapisywać gdzie indziej ,a czemu tak??????:baffled::confused::confused::confused:
 
reklama
I po wizycie, szyjka taka na styk, niestety. Za dwa tygodnie mam kontrolę, jak będzie jeszcze krótsza to krążek i nie ma zmiłuj się:szok:. Dzidziuś jest już obrócony główką na dół i tak strasznie jest nisko, że mi ciśnie na szyjkę macicy i na pęcherz.:angry: Za to duży chłopak jest 1600gr , jest taki, jakby miał 31 tyg a nie 29tyg. Termin cc prawie pewne, że w kwietniu, ale ja w sercu i tak jestem i zostanę majóweczką.:-) A tak poza tym to wszystko dobrze, mam brac już po jednej tabletce fenoterolu, a nie po pół. Skutki są wkurzające, trzęsą mi się ręce i serce mocno bije, może dlatego nie przespałam dziś całej nocy...:confused::baffled: Doktorka powiedziała, że dobrze będzie, jak dociągnę do 37 tc, a potem to tniemy. Oczywiście zero seksu do końca ciąży,hmmm. J stwierdził, że jak trzeba, to trzeba, poradzimy sobie jakoś:rofl:.
Aha i synek na 100%, mam nagrany filmik 3D z jego dupcią, jajeczkami i ptaszkiem, ha ha pozował jak trzeba mały bezwstydnik, za to buzi nie chciał pokazać!!:-D
 
Aurelia, trzymam kciuki, żeby jak najdłużej udało się utrzymać Was 2 w 1!! Leż kochana i odpoczywaj! Jesteśmy z Tobą myślami!!!!
 
Oczywiście zero seksu do końca ciąży,hmmm. J stwierdził, że jak trzeba, to trzeba, poradzimy sobie jakoś:rofl:.

Aurelia jak trzeba to trzeba, wytrzymacie. My bez seksu wytrzymaliśmy pierwsze cztery miesiące ciąży i tez było :baffled::baffled::baffled:.
Teraz też lekarz kazał mi uważać, ale "pozwolił" na drobne wyjątki :-D:-D:-D, to korzystamy z dyspensy :-D:-D:-D
 
Aurelia jak trzeba to trzeba, wytrzymacie. My bez seksu wytrzymaliśmy pierwsze cztery miesiące ciąży i tez było :baffled::baffled::baffled:.
Teraz też lekarz kazał mi uważać, ale "pozwolił" na drobne wyjątki :-D:-D:-D, to korzystamy z dyspensy :-D:-D:-D

ha ha ha, u nas to taki pierwszy zakaz, i do odwołania:-).Ale co zrobić, krew nie woda, będziemy sobie radzić, a co!!
 
Dziewczyny to i tak nie jest wyrzeczenie.

Moja koleżanka w pierwszej ciąży leżała przez prawie osiem miesięcy (nie mogła nawet wstawac siku). Miała dwa razy zakładany szew, który jej i tak się zsuwał. Przypłaciła to zanikiem mięśni i rehabilitacją po porodzie, ale urodziła zdrowego chłopaka przez CC :tak::tak::tak:
w drugiej ciąży (ta sama dziewczyna) leżała od piatego miesiąca, ale mogła juz po szpitalu chodzić i też urodziła zdrowego chłopaka.

Śmieję się, że te dwa łobuzy jak dorosną, to powinny ją na rękach nosic :tak::tak::tak:
 
A ja też mam niedługo USG bo to juz 3 marca:tak:!!!!Sama uwielbiam to badanie i nie mog sie doczekać .Tyle ,że u mnie usg robi lekarz prowadzacy a z tego co czytam i czytałam wczesniej wy musicie sie zapisywać gdzie indziej ,a czemu tak??????:baffled::confused::confused::confused:


Moją ciążę prowadzi "pan profesor", który się nie "bawi" w robienie usg.
Ale tak poważnie to fantastyczny lekarz i doskonały praktyk (w niewielkiej ciąży badał mi brzuch i po "wymacaniu" macicy sam mówił, który to tydz. :tak:).
U niego w gabinecie badanie USG robi inny lekarz, ale i tak nie zleca go częściej niż to konieczne (no chyba, że coś się dzieje).

Zapisywać się tylko muszę na USG 4D do szpitala, bo u niego w gabinecie jest zwykły aparat
 
reklama
A mój mały tak nisko siedzi, że były wczoraj problemy ze zmierzeniem jego główki, bo zasłaniała ją moja kość łonowa!!!:angry::angry:
 

Podobne tematy

Do góry