reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pora na wizytę u doktora;-)

Aha w diagnostyce oczywiscie sa odplatne badania ale za dwa oznaczenia glukozy nie zaplacisz wiecej niz 20 zl.Nie doliczaja tam zadnej oplaty za pobranie krwi.
 
reklama
Kangurka - ja bralam Duphaston na poczatku ciazy... coprawda w innym celu, bo ze wzgledu na torbiel na jajniku i wywolanie okresu...

Ale ten lek dziala dwojako i jest bardzo czesto przepisywany wlasnie na podtrzymanie ciazy. Ja raczej slyszalam o nim same dobre opinie, u mnie zadnych skutkow ubocznych nie wywolal, a bralam go przez pierwsze trzy miesiace ciazy.:-)
 
ja wlasnie wrocilam od gina :-) z dzidzia wszystko w porzadku, zdrowiutki i strasznie sliczniutki sie nam Maksio szykuje ;-) wdzieczyl cudna buzie do usg, az w szoku bylam :-D i ssal paluszka, hehe.
a w ogole z niego niezly kolos.. :szok: wazy juz 1660gr!! wskazniki wskazuja miedzy 30 (dlugosc uda) a 33tc (obw. glowki). ale to i tak sie wyrowna, z Fiolkiem tez tak bylo. :-) ale niemniej fajnie, ze wszystko superancko :-D

a jak wasze dzieciaczki?
 
No ja właśnie dzisiaj bylam u swojej ginki i sporo badań przy okazji miałam. Najwazniejsze, ze moja dziewczynka dalej jest dziewczynką!!! I dobrze sie rozwija. Poza tym hemoglobina troche spadla, musze wiecej mięska jesć, przeciwcial nie mam na szczescie (bo u nas konflikt) no i cukier za duży, 144, musze skończyc ze słodyczami itp...
Ale nasiedziałam sie w tej przychodni okropnie długo, kolejka cieżarnych była, a jeszcze musiałam po tej okropnej glukozie swoje odsiedziec, no i w miedzyczasie zjawiił się przedstawiciel medyczny i tez troche siedział u pani doktor. Ale najważniejsze, że bedzie dziewuszka!!!
 
Aenye rzeczywiscie duzego dzidziusia masz.Mojego mierzyli tydzien temu czyli w 28t5d i bylo ok 1285 g.
 
mm81 - ale to naprawde na niewiele wskazuje ;-) na szczescie, bo jakbym miala urodzic 6kg potworka, to bym chyba oszalala ;-) Filipek mial wazyc 5kg, a w 9 miesiacu przystopowal i wszystko sie wyrownalo slicznie :-) ostatecznie 3610gr wazyl, wiec to takie malo miarodajne badania teraz :-)
ale najwazniejsze, ze zdrowy :-)

juana, no to gratulacje dziewuszki :-D ale ci fajnie ;-) hehe. a co do badan - ja tez mam zle wyniki, morfologia slaba, mocz tez kiepsko.. glukoza za niska troche (norma od 70, ja 63). ale gin kazal sie nie martwic, male odchylenia od normy. mam jesc witaminki itede.
 
dziewczyny dobrze że Wasze dzidzie są zdrowiutkie :-) bo u Nas po wczorajszej wizycie to najadłam się strachu :-(

byliśmy wczoraj z mężęm u lekarza na kontrolnej wizycie i wszystko było dobrze ale lekarz tak Mnie badał i badał i szukał czegoś na USG i nie mógł się doszukać aż w końcu powiedział że musimy jechać do Rudy Śląskiej do kliniki kardiologii i zrobić dokładne badanie serduszka małemu bo jemu coś tam źle wyszło :szok: mamy się nie martwić bo to tylko badanie potwierdzające że wszystko jest dobrze :confused: ale jak mam się nie martwić jak to nasze maleństwo i może mieć wadę serduszka :wściekła/y:(u Nas w rodzinach nie było żadnych wad genetycznych serca) tego bym chyba nie przeżyła :no::szok::shocked2: w nocy płakałam i modliłam się do Boga oby okazało się że wszystko jest dobrze i dzidziuś jest zdrowy i serduszko jest bez wady

a tak poza tym to wszystko dobrze :tak: szyjka się nie skaraca, ujście zamknięte nio tylko mam straszne bóle w prawym żebrze ale to da się wytrzmać dla dzidziusia wszystko :-)

 
reklama
Toleczko, wszystko będzie dobrze, w Rudzie śl. mają dobry sprzęt, ale prawdziwą specjalistką od wad kardiologicznych jest dr Włoch z Katowic przyjmuje na Opolskiej i jest jednym z najlepszych specjalistów w Polsce, jest kardoilogiem i spesjalistą od diagnostyki prenatalnej... jeśli robic już dokładne badania to tylko u niej, wiem coś o tym...jeśli chcesz to poszukam namiarów..napisz na skrzynkę jak coś
 

Podobne tematy

Do góry