reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poniedziałkowe ważenie

reklama
Ja się zastanawiałam nad dietą baiałkową ale chyba nie dam rady...zbyt duża monotonia, a na dłuższą metę to tak się chyba nie da odżywiać.
 
A więc mam miesiąc żeby trochę schudnąć, bo niespodziewanie zostałam zaproszona na wesele i będzie tam wiele starych znajomych (z czasów kiedy byłam szczupła) i już mi słabo na samą myśl:zawstydzona/y:
 
Wyluzuj przede wszystkim! najważniejsze żeby się dobrze bawić, a super wyglądać to ma panna młoda!

Wg mnie najlepsza dieta, to pić dużo wody mineralnej i ograniczyć lub wykluczyć głównych winowajców czyli mączne, tłustości, słodycze i przekąski słone, bo o wypijanie zbyt dużej ilości alkoholu Cię nie podejrzewam.
 
No właśnie mam zamiar nie jeść(chociaz ograniczyć) chleba białego, makaronu , słodyczy, słodkich napojów, ograniczyć słodzenie i jeść wiecej warzyw. Może coś to da.
 
U mnie dziś 65kg i mocne postanowienie wzięcia się za siebie. Szkoda tylko, że właśnie mi się nic nie chce, nawet w domu porobić, a tyle miałam zapału, Franek usnął a ja zamiast robić to też bym się położyła. Ciekawe jak mi wyjdą zaplanowane na wieczór ćwiczenia.
 
reklama
Do góry