reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poniedziałkowe ważenie

EWCIU ja jestem na diecie MŻ od miesiaca,co prawda nie jem prawie wcale slodyczy ale czasem sie zdarzy;-)ogolnie jestem zadowolona bo zlecialo mi z wagi prawie 6 kg:tak:wiem ze to dosc duzo ale ja jakos nie widze w sobie zmiany:no:nie wiem skad w takim razie zeszlo?Teraz sa juz malutkie spadki wagi ale po malutku jednak spada,musze sie znowu przylozyc bo troche zaniedbuje swoje postanowienie;-)szczegolnie teraz przed @ i w jej trakcie:tak:
 
reklama
W miesiąc 6kg tylko dlatego, że mniej jesz? GRATULACJE!
U mnie to nie przejdzie, ja czasami prawie nie jem a swoje ważę. 6kg o byłoby moje marzenie. Więcej nie mogę bo źle wyglądam. No i co ze skórą? Któraś miała pisać o jakichś extra kosmetykach.
 
Dziś 66,5kg :szok: W moim przypadku to już przegięcie :wściekła/y: Biorę się :tak: Ktoś mi potowarzyszy? Wesprze? Podpowie jak ćwiczyć by zmieścić się w spodnie? Przecież nie mogę ciągle chodzić w dresach :-D no i już nie mam wymówki, że dopiero urodziłam, Franek ma już 10 m-cy!

Ja bo waże dokładnie tyle samo, postaram sie zacząć od jutra mniej jeść:tak: albo od niedzieli bo w sobotę imprezka.
 
ja mam jeszcze jutro ostatni dzien laby ... w pazdzierniku startuje z druga Dyszka /i tym co w tym miesiacu niestety odrobilam ;(/ no ale nie mozna wiecznie sie umartwiac :D
 
Mea, jak tam twoje odchudzanie? Są już efekty?
Ja się czuję szczuplej, ale waga ani drgnie :-) He he, wmówiłam sobie i jest nieźle, szkoda, że w spodnie dalej nie wchodzę.
 
mi stanelo na 71.6 i na razie przestalam sie odchudzac juz od mies. mysle zeby jednak jeszcze zejsc do 65kg ale to zaczne dopiero pod koniec pazdziernika bo jak na razie za duzo imprez sie szykuje i za duzo dobrego jedzonka:)
a co do wagi to ja tez na poczatku cxzulam sie z nia swietnie i mega szczuplo,ale teraz mi znow powoli przeszkadza. czuje sie czasem nadal bardzo gruba,choz wchodze w ciuchy sprzed ciazy. moze to kwestia przyzwyczajenia sie i checi zmiany czegos w sobie.
 
Mea- gratki, suwaczek wyglądea imponująco
Marzka- hm, ja też ważę 55 przy takim w3zroście ale chętnie bym jeszcze schudła.

Chociaż właściwie nie o schudniecie mi chodzi a bardziej o nadanie fajnego kształtu bo waga nawet ok ale brzuch mi się nie podoba. Ramiona i pupa też. W związku z tym chce trochę ograniczyć sól żeby mi woda zleciała i zacząć ćwiczyć- dziś 70 brzuszków i trochę rozciągania rano. Wieczorem też planuję trochę brzuszków i ćw na ramiona i pupsko.
Cel- zmieścić się w strój kąpielowy i nie uciekać w nim sprzed lustrea;)
 
reklama
Do góry