reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMYSŁOWE DOBROMIŁY - Czyli co wymyśliły nasze pociechy

czechow ale sie usnialam,Gabi ma pomysly i odpowiedz na kazde pytanie

to moja dzis bylismy u siory,ja siedzie przy najmlodszym czlonku rodziny,mloda wpada do pokoju,zaczepa malego,cos do niego mowi,on sie smieje i wybiega z pokoju,w progu do mnie,abym mu cumla(smoczka) nie dawala tylko sie z nim pobawila,a co ja robila od 15 min??bo nie wiem juz sama?
 
reklama
Zagadka według Gabrysi:

Co to jest w piałe i czarne pasy, w spodniach i parasolką w kwiaty?

.....

Zebra w spodniach i parasolką w kwiaty!


I takich mam razy 20 codziennie.... przeplatane śpierwaniem "chwałą na wysokościach" :-)
 
Jedziemy do Niemiec.W pewnym momencie zrobił się korek wszyscy z 3 pasów zjeżdzają na jeden.Po 2 godz, jazdy w korku widzimy zamknięte pasy bo leży wywrócony tir.Nagle babcia pyta co tam się stało czy to jakiś wypadek, na co L. że chyba zasnoł- chodziło o kierowcę, na co Jula bez namyslu mówi:
- ja myślałam,że tiry śpią na stojąco ,a on się położył...
 
jadąc z moją 2letnią córką rowerem ona siedzi w koszyku a w oddali widzi konie patrzy zafascynowana i mówi
mamusiu!patrz,ale duuuży piesek!!!!
 
Wczoraj byłam z córką u Mikołaja :) Wojtek (lat 3) też był, po prezentach i całej imprezie przyjechał z mamą do nas, dostał auto, taki zafascynowany bawi się i bawi i: "Mamo! ale mi kupiłaś super auto!"

Robię z Córą zakupy, spakowałyśmy wszystko i czekamy na dziadka, który był za nami w kolejce, na koniec poprosił jeszcze o papierosy, na co Maja z pełnej piersi "Papelośy śą do duupy!"
 
tekst wojtusia mnie rozbroil:) a co na to mama???

widze ze twoja corcia ma cos wspolnego z moja, moja juz kilka razy chciala dziadkowi w wc splukac papierosy:)
 
ollka, mama na to, że to przecież Mikołaj, ale Wojtek już nie słuchał :)

a trzeba było :p moja jeszcze na taki pomysł nie wpadła, ale zamiast "f" wymawia "h/ch" i zawsze jak dziadziuś wraca z fajki, to Maja "o ch*j dziadziuś, ch*j" (czyt. fuj, znaczy, że jej śmierdzi :p)
 
ollka, mama na to, że to przecież Mikołaj, ale Wojtek już nie słuchał :)

a trzeba było :p moja jeszcze na taki pomysł nie wpadła, ale zamiast "f" wymawia "h/ch" i zawsze jak dziadziuś wraca z fajki, to Maja "o ch*j dziadziuś, ch*j" (czyt. fuj, znaczy, że jej śmierdzi :p)
świetną masz córcie hhihihih
 
reklama
1. Uczymy się angielskiego - mała powtarza za mną słówka - po żabie, ołówku i innych - przychodzi kolej na popkorn
Ja: popkorn
Gabi: poprikon
J: - popkorn
G: Poprikon
Powtórzyłyśmy to jeszcze z 5 razy - po porikonie dostałam takiej głupawki że lekcja została zakończona

2. Ja: Gabryniu jak ubierzesz butki to załóż kurtkę i czapkę
Gabi: Mamo, czy ja mam sto rączek! No powiedz czy ja mam sto rączek?

3. Tata: Gabryniu załóż kapciuchy - tu podaje dwa butki
Gabi: Tatusiu czy ja jestem stonogą by załadać dwa butki jednocześnie? No czy ja jestem stonogą?
 
Do góry