reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

Salam Aleykum.Bardzo chetnie opowiem moja historie jak rowniez porozmawiam o Islamie.Moze na skypie?Podaj swje imie napewno odpisze.Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Assalamu aleykum wa rahmatullah
Witam was dziewczyny. Pozdrawiam was serdecznie i caluje. I nowe i stare :)
Najpierw nadrobie zaleglosci.
Fasola!
Mabruk! Gratuluje slicznej Mariamki. MashAllah. Jak sie chowa?

Anoush!
Milo cie tu widziec, szkoda tylko ze wirtualnie. ucaluj swoja Elisskę w nosek ode mnie. Mam nadzieje ze sie spotkamy w nastepny Eid. Szkoda ze was nie bylo w Borowej :(

UmmYasmin i Antilka!
Jak tam wasze malenstwa?

Witam wszystkie nowe dziewczyny, te ktore przeszly na Islam i te ktore jeszcze sie wahają. Jestem Maryam, mieszkam w Szczawnie, mam męża Palestyńczyka i dwa urocze szkraby. Alhamdulillah.

Trochę mnie nie bylo bo mielismy duza przeprowadzke. Poza tym trudno mi tu do was regularnie zagladac jak moje slodkie mikroby wchodzą mi na glowę. Ostatnio doszlismy do wniosku z mezem ze jak jest jedno dziecko to tak jakby w ogole dzieci nie bylo...

3majcie sie cieplo tej jesieni
Maryam
 
Maryamko fajnie,że wróciłaś:-)
Ania ogólnie zdrowa tylko od czasu do czasu jakiś katar podłapuje w żłobku.Co do zmęczenia przy jednym lub dwójce dzieci jest na to metoda...... kolejne dziecko. Moja koleżanka ma piątkę i przy trzecim przestała zauważać różnicę;-):-)Inna sprawa,że ona jest niesamowita studiowała( już skończyła podyplomowe), pracuje w Policji w dochodzeniówce i do tego udziela się społecznie.
 
Salam
Maryam zgadzam sie z toba calkowicie jesli chodzi o jedno dziecko to rzeczywiscie jakby nie bylo dzieci. Ja mam juz 2 i roznica jest kolosalna, nawet nieprzypuszczalam ze bedzie az tak duzo wiecej pracy. Ale jakos dajemy rade,narazie pod gorke ale czekam na moment kiedy powiem ze jest latwiej - chyba dopiero jak chociaz jedno pojdzie do szkoly :szok: A jak po przeprowadzce? Zadowoleni z nowego miejsca?

Fasolka a jak twoja niunia? Napewno pozegnalyscie juz koleczki :eek:
 
salam aulakum wa rahamtullah wa barkakauth


kochane zapraszam was na forum...

www.sisters.fora.pl

Zalogujcie sie kochane jest naprawde super i miluska atmosfera a co najlepsze wiekszosc siostr z calego świata tam jest))alhamdullilah:-D:-D

co do maryam)))
alhamdullilah wlasnie sobie lezy i patrzy na mame
zagaduje prawie 12 w nocy a ja na gadanie wzielo...

Co u nas dalej sama...mezul pracus...
moze niedlugo sie przeprowadzimy inshaallah
na mniejsze te 5pokojowe zaduuuuuuuuuuuuuze i te oplaty za ogrzewanko...
a nowe ma tylko 2 u gory lazienke i 1 na dole z kuchnia,taka polska kuchnia ze stół wejdzie i mozna ploteczkowac i pic kawusie jak w kazdym polskim domku..hehe

maryam ma 4 miesiace i uwielbia siedziec na necie...no patrzy w komputer jak nieiwem....mama sie smieje ze w wieku 4 miesiecy siedzi na kompie a w wieku 3 lat bedzie projektowac strony internetowe:-D:-D:-D

uwielbia siedziec...staram sie jej niesadzac bo kregoslup ale inaczej nieidzie(((
aaa i dizs dostala polizac czekoladke ale jej jezyczek chodzil)))
to tylko pare lizniec...niebede jej dawac:sorry:

no coz musze isc zajac sie malym szkrabkiem

caluski dla was i pzeplasam ze niezagladam czesto buuuuuuuuu
 
Aaa kofane moj nick to umm-maryam naprawde zapraszam....))))

Moja marys wlansie zasnela ...
Jest taka slodziuska
alhamdullilah Allah dał nam nasze male szczescie

Jak przygotowania do EID no i jak z postem?
Nie pytam nikogo czy ktos POŚĆI bo to pomiedzy nami i Allahem ale mam nadzieje ze siostry pamietaja o poscie))) inshaallah

caluski dla was cukiereczki

ja juz mysle o jedzonku na eid
 
Salam alejkum siostrzyczki :) przypadkowo zahaczyłam o wasze forum i zatrzymałam się na dłużej
jestem Asia i od 3 lat mieszkam w Londynie z cala moja cudna rodzinka(maż pochodzi z Palestyny)
znam spora grupę naszych polskich siostrzyczek tu w Londynie, często organizujemy wspólne spotkania

miło mi będzie dołączyć tu do was
może nie będę zbyt częstym gościem ale od czasu do czasu wpadnę się przywitać z wami
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witaj Asja, Assalamu aleykum
Moj mezus tez z Palestyny :) Mam nadzieje ze na dluzej u nas zagoscisz i zaprosisz inne sistersy.
Nowe miejsce bez porownania, co swoje to swoje... no i wreszcie moge bez hijabu po domu chodzic :) Alhamdulillah.
Obecnie jestesmy na etapie odstawiania od piersi... i nie za bardzo nam to wychodzi bo maly nie chce butelki. Umm Yasin, ja nie czekam az pojda do szkoly, ja chcialabym po prostu przespac noc... :) Na razie Yasin nadal budzi sie co 2-3 godz w nocy i jestem kompletnie wykonczona i ...wyssana.
Ale jednak fajnie jest miec taka parke. Czasem sie cudnie bawia, przytulaja i daja sobie buziaczki a czasem tylko piora lecą. Umm Yasin, ty masz na pewno to samo. Fajnie jest jednak patrzec jak sie razem chowaja... Polecam wam kolejne dzieciaczki :))))
 
reklama
salam
jak tam dziewczyny przed świętami Eid Al Adha

my wybieramy się do Mosku na modlitwę potem jakieś przyjemności dla dzieci i spotkanie w gronie muzułmanek na kawkę z ciachem inszaallah


a tak wogole to wszystkim składam najserdeczniejsze zyczenia z okazji Eid Al Adha
dożo błogosławieństw Allaha SŁT dla Was i Waszych rodzin

INSZAALLAH MIŁO SPEDZONEGO CZASU W GRONIE NAJBLIZSZYCH:happy:

Eid Al Adha Mubarak
 
Ostatnia edycja:
Do góry