reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

Assalem aleykum wszystkim siostrzyczka w Islamie jak i w czlowieczenstwie,witam serdecznie.Jestem muzulmanka od 6 lat i mieszkam we Wloszech wraz z mezem i 2-letnia coreczka.W styczniu zeszlego roku spotkalo mnie okropne przezycie,gdyz w 5 miesiacu zaczelam przedwczesnie rodzic moja coreczke,ktora niestety nie przezyla.Po szesciu miesiacach "walki" z zbyt czestymi miesiaczkami zniw zapragnelam dzidzi i po dwoch miesiacach udalo sie,niestety juz w 33 dniu cyklu dostalam miesiaczke byl to 5 tydzien.Lekarka oczywiscie nie zapisala mi zadnych badan i powiedziala,ze nie mam co sie martwic,ze to normalne.To byl listopad 2009...w styczniu 2010 znow jestem happy po test jest pozytywny i wszystkie ciazowe symptomy,niestety szczescie konczy sie juz w 28 dniu cuklu...tzw...ciaza chemiczna.Ginekolog przepisala mi badania 2 hormonow i nic wiecej,tak wiec na wlasna reke szperajac w necie znalazlam inne konieczne badania i pobieglam do lekarza rodzinnego po skierowanie.Tak ,wiec bede jeszcze badac roznego typu bakterie jak i tarczyce i cukier.Zobaczymy co wyjdzie.Pozdrawiam serdecznie wszystkich i mam nadzieje,ze bede miala czas aby tu czesciaj zagladac inshallah.
 
reklama
aslam alakom ... pozdrawiam wszystkie muzułmanki... moja sutuacja jest chyba dosc prosta.. mam partnera muzułmanina, sama jestem chrzescijanka ale jest tyle nie prawidlowosci wiec stwierdzialam ze chcialabym zmienic swoja religie na islam, ale zeby to zrobic chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej na temat tej religii.duzo czytam a tym bardziej na temat systuacji kobiet w islamie.duzo sie slyszy w mediach ze kobiety sa ze traktowane ale czy w innych religiach nie jest tak rowniez ze mezczyzni pija pozniej katuja swoje zony a nawet dzieci? dlatego chcialabym sie dowiedziec od Was siostry po jaka ksiazke np powinnam siegnac by nie zostac zle poinformowana.. chcialabym sie dowiedziec tak duzo jak tylko jest to mozliwe. planuja wziasc slub z moim partnerem ale jest warunek ze musze byc muzulmanka.. wiec jezeli macie jakies szybkie sposoby dowiedzenia sie o religii i kulturze bylabym bardzo wdzieczna.. pozdrawiam wszystkie siostry:-)
 
Assalamu aleikum siostrzyczki.Jestem tutaj nowa na tym forum chcialambym poznac jakies polskie muzulmanki. Ja jestem muzulmanka od 3 lat. Chcialabym sie tez dowiedziec wiecej o islamie bo napewno nie wiem wszystkiego.Ja mieszkam w uk pozdrawiam serdecznie wszystkie siostrzyczki
 
Ostatnia edycja:
Witam sredecznie wszystkie siostrzyczki.Jestem nowa,swiezo zarejstrowana.Jestem muzulmanka od ponad 8 lat Alhamdulilah.Mieszkam we Wloszech,i tutaj tez poznalam i wyszlam za maz za algierczyka.Ja tez, jak chyba wiekszosc z was zaczelam zadawac sobie pytania na temat chrzescijanstwa dopiero gdy poznalam mojego meza.Nikt do niczego mnie nie zmuszal,a ja sama czytajac dowiedzialam sie rzeczy ktòre daly mi duzo do myslenia.I tak z dnia na dzien nie wiedzac nawet jak poczulam ze nie moge zyc w taki sposòb,bo cos mnie ciaglo do Islamu.Pamietam jak dzis ,7 pazdziernika 2001 roku wyznalam moja wiare w Boga jedynego i jego Proroka Muhameda.Do dzis mam lzy w oczach na ta mysl,i mysle ze kazda z was tak samo to przezyla.Siostry ktòre szukaja tej samej drogi, moge odpowiedziec na kazde pytanie,oczywiscie w ramach mojej wiedzy.Assamaleikum.
 
witam wszystkie siostry.jestem zona pakistanczyka juz 3 lata.przez te 3 lata odkrywalam islam,i w koncu zdecydowalam sie zmienic religie.mam jednak mnostwo pytan dotyczacych zycia muzulmanki.mieszkam z mezem w irlandii ,jakby nie patrzec to europa a nie kraj islamski,zyje sie tu inaczej.chcialabym wiedziec jak to jest z wami.bardzo prosze o odpowiedz
 
hej dziewczyny. mam pare pytan do was i mam nadzieje ze mi odpowiecie.
jestem chrzescijanka i mam chlopaka muzulmanina juz ponad 1.5 roku i jest nam razem swietnie i wgl jestesmy jak jedno zycie ale troche sie obawiam jak to u was jest?
nie czytalam wszystkich watkow bo to tego duzo jest dlatego moze zapytam odrazu.
chcialabym wiedziec jak wyglada slub?
jak maz traktuje zone?
jak to jest z prawem do dziecka? czy to prawda ze dziecko nalezy do ojca?
jak to jest z tym ze skoro dziecko przebywa np w polsce przez 3 msc swojego zycia to czy to prawda ze juz nie moze nikt go z tamtad zabrac?
co mowi religia na temat traktowania zony?
i czy obowiazkowe jest zakrywanie sie czy to zalezy od tego jak kto chce?
i jakie prawa wgl ma zona i kobieta w waszych krajach i religii?
prosze o odpowiedz bo bardzo mnie to ciekawi i ulzylo by mi :)
 
reklama
salam aulkaum wa rahamtullah wa barakkatuh

Rowniez zapraszam na www.sistersfora.pl tam napewno znajdziecie odpowiedzi na wszystkie swoje pytania)))))) inshaallah

Kofane moze zacznijmy od tego ze w ISLAMIE nie ma chłopak+dziewczyna(chodzi mi tu o praktyke)ale jak wiadomo nie wszyscy praktykuja......i chyba wiekszosc zaczela od bycia partnerem przed slubem...

ja sie nie dozywam bo...
no wlanie bo co??
bo mam lenia........pzeplasam

uckam juz bo niunia sie kreci

caluje was wszysktie
salam aulkaum wa rahamtullah wa barakaktuh
 
Do góry