reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

witam dziewczęta , ja WAs podczytuje dosc systematycznie a u Maryamki wszystko w porządku :-):-) czasem chodzimy na spacery albo na kawke sie umawiamy musze jej dac cynka zeby sie do Was odezwała:-)
 
reklama
Salamki,

We Wrocławiu porazka pogodowa, zimno i siąpi deszcz:tak:, ale i w taką pogode trzeba zachowac optymizm:-)
Ja wrocilam do pracy, prowadze zajecia z angielskiego 2 razy w tygodniu, wiec zawsze cos musze dzieciaczkom przygotowac a moja prawie 5miesieczna lobuziara mi pomaga (tzn probuje dorwac wszystko w swoje lapki i zgniesc a potem zjesc hhhhh), no a poza tym to jak nie pada i nie wieje to opatulone idziemy sie pobłakac po parku, czytamy ksiązeczki w roznych jezykach, spiewamy piosenki, robie tez specjalny kalendarz dla mojej corki - pelen zdjec,zapiskow, naklejek i najwazniejszych wydarzen z jej pierszego roku zycia - bedzie miala pamiątke:-) Na nude zawsze jest jakas rada!:blink:
Pozdrawiam cieplo!
 
hmm szperam juz w internecie o islamie okolo roku i wlasnie trafilam na to forum.mam 20 lat, mieszkam rowniez w Londynie i bardzo chcialabym poznac Polki Muzlumanki, gdyz jestem gleboko zainteresowana, a wlasciwie to chcialabym zmienic religie.zgadzam sie tak bardzo z Waszymi komentarzami, mam nadzieje, ze bede miala okazje dowiedziec sie jeszcze wiecej.. czekam na dodatkowe komentarze!!szczerze powiedziawszy to potrzebuje poprostu wsparcia!!z gory podziekowania!:-)
 
Hej :)
Ja też dopiero teraz znalazłam ten wątek, a widzę ze jest z 2007 r. ale może akurat ktoś z Was odpisze? Jestem Sylwia, mam prawie 19 lat i jestem mężatką z algierczykiem (ja, Polka). Chętnie bym poznała Polskie Muzułmanki, niestety nie znam żadnej osobiście :( teraz mieszkam koło krakowa na kilka miesięcy. Może któraś chciałaby ze mną utrzymywać kontakt... powymieniać się dośw. lub wiadomościami o islamie za granicą...? Oczywiście jestem muzułmanką alhamdouillAllah.
Pozdrawiam, ;-)
Salam
 
zastanawia mnie jak to jest byc muzlumanem w Polsce, ja jestem z niewielkiego misteczka, oczywiscie katolickiego, gdzie ktokolwiek troche sie wyroznia, patrza na niego spod byka, jak to jest zakrywac sie w Polsce, wydaje mi sie, ze ludzie na okolo patrza tylko na Ciebie.Nie przeszlam jeszcze na Islam, ale jestem gleboko zainteresowana i naprawde wierze w ta religie. jedyne co mnie wciaz chamuje to strach przed tak naprawde nie mam pojecia czym..jestem bardzo zdezorientowana...rodzina, znajomi, to wszytsko wydaje mi sie dosc skomplikowane..chetnie poznam jakies nowe historie, nie znam zadnych Polek muzlumanek.pozdrawiam serdecznie!!g:-)
 
Salam dziewczyny!
Co u was kochane. U nas sa teraz rodzice, ciesza sie wnukami, szybko leci czas nawet nie wiem co bedzie jak wyjada, a to juz w srode ..........pustki :zawstydzona/y:
A jak tam nasze nowe i przyszle muzulmanki :ninja2:? Jak sobie radzicie?
 
Salam Aleykum!Witam serdecznie moje siostry.Jestem tu nowa.Chce nawiazac kontakt nie tylko na forum.Od 3 lat jestem Muzulmanka ,mieszkam w Birmingham,tel.08751259083.
 
reklama
Witam Was, mam na imię Olga i interesuję się islamem. Przez jakiś czas mieszkałam w Anglii, pracowałam w Polsce dla muzułmanów. Piszę teraz pracę magisterską na temat Polek, które nawróciły się na islam, w której mam zamiar pokazać kobiety takimi, jakimi są, bez stereotypów. Gdyby któraś z Was miała ochotę porozmawiać na temat swojej wiary i historii nawrócenia, byłabym bardzo wdzięczna za pomoc. Czekam na kontakt na priv.
 
Do góry