reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

reklama
Salam
Fasolko my chyba dwie tu zostalysmy.
Jak sie czujecie?
Ja jestem teraz w Polsce ale niedlugo wracam, termin goni sama rozumiesz.
A tu znowu przeprowadzka...nie mam sily ale alhamdullah bede mial teraz ogrodek inshallah.
Przytylam tylko okolo 16 kilo :eek:a tu jeszcze 6 tygodni do rozwiazania.
A jak u ciebie?
 
Witam ja też tu zaglądam;-):-)
Umm Yasin jakim liniami leciałaś, że pozwolili Ci wejść na pokład?Moje koleżanka w 32 tygodni ciąży nie mogła polecieć Lotem:baffled:
 
Salam
Lecialam liniami Ryanair. Mozna latac do 36 tygodnia ciazy. Mialam list od lekarza potwierdzajacy ze nie ma zadnych przeciwskazanian ale nawet nikt o to nie pytal.
Po 32 tyg ciazy trzeba poprostu miec zaswiadczenie od lekarza.
 
salam aulakum sisostrzyczki

i witam wszystkie Panie))

Umnie ok mala tak pelza pod skora hehe ze az czasami mam ochote ja wyjac i odpoczac:D:cool2:
popelzalaby chwilke po dywaniku i wsadzilabym ja spowrotem:szok::-D

Trosie rozstepy mi wychodza na ...(nie na brzuniu)
A i czas rozejrzec sie za wozkiem podobaja mi sie wozki X-lander zielone jabyszko...chyba nie dostepne w uk...ale sciagalabym z polski....
moze ma ktoras?

Fajnie ze odpoczelas umm yasin i dobrze ze zagladacie laseczki...
nie powem sama jakos czasu nie mam((((
a co dopiero jak dzidzia bedzie hohoho////
zapomnijmy o wolnym czasie hehe

ok ja uciekam buziaczki slodziaczki

salam aulkaum
 
As salamu alejkum
Mam na imie Izabela Hanan Shaleizi
pewnie czesc mnie kojarzy, bo ja w Eterze to wszedzie bywam :D

muzulmanka ponad 3 lata, mama 19 miesiecznego szczescia o imieniu Rayaan
mieszkam obecnie w Nottingham :)
podrawiam
 
Ostatnia edycja:
Assalamu aleykum
Witaj Iza Hanan. Witajcie dziewczyny.
Pozdrowienia dla wszystkich brzuszkow. Juz wam duzo czasu nie zostalo kobitki do D-day... Odpoczywajcie i masujcie swoje brzuszki.
Fasola, wierz mi, ja to bym czasem chciala z powrotem schowac mojego Yasina do brzucha choc na chwile... :) Trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie plotu...
 
kiedyś u którejś z dziewczyn przeczytałam taki opis " jak dziecko jest małe to chce się je zjeść a jak już są większe to sie żałuje że ich sie nie zjadło ":-D:-D:-D:-D
 
reklama
Viola to pewnie u mnie przeczytałaś;-):-D
Malutko piszecie kobietki. Jak Wasze brzuszki?
My byłyśmy tydzień na wczasach w Turcji, było suuuper:-)Ania pięknie zniosła podróż. Hotel przystosowany dla rodzin z dziećmi, łóżeczka, krzesełka do karmienia i inne bajery:happy:
 
Do góry